1. Dzisiaj (7.II) niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich i zmianka Kółek Różańcowych. Po Mszach Świętych zbiórka na Chorwację po trzęsieniu ziemi przez Caritas Polska.
 2. W poniedziałek (8.II) św. Józefiny Bakhity; w środę (10.II) św. Scholastyki, dziewicy, w czwartek NMP z Lourdes – światowy Dzień Chorego.
 3. W środę całodzienna Adoracja, z udzielaniem sakramentów spowiedzi, namaszczenia i Komunii Świętej od godz. 15.30 do 16.30. Zapraszamy tych, którzy mocniej podupadli ostatnio na zdrowiu, aby przyjęli Sakrament Namaszczenia Chorych w nieszpory Światowego Dnia Chorego.
 4. Za tydzień (14.II) taca budowlana i niedziela modlitwy i wdzięczności za dobrodziejów i ofiarodawców. Ostatnia taca budowlana wyniosła 3157 zł; Msza Święta za chorych na e[epilepsję, choroby neurologiczne i psychiczne o godz.
 5. Kancelaria: w poniedziałek nieczynna.
 6. Na parkingu parafialnym pojawi się szlaban, który będzie zamykany na noc.
 7. Kończy się w tym tygodniu kolęda, inna niż zawsze,
 8. Mieszkańców poszczególnych ulic i bloków zapraszamy na specjalną Mszę św. w ich intencji o godz. 19.00 (soboty 9.00 i 16.00) (grafik poniżej). 10 minut przed  Mszą św. będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach parafialnych z tych ulic lub bloków. Podczas Eucharystii będziemy prosić o Boże błogosławieństwo dla domów i rodzin oraz o ustanie epidemii. Po Mszy św. odbędzie się krótka adoracja Najświętszego Sakramentu oraz błogosławieństwo wody, którą będzie można zabrać do domu,  pokropić rodzinę i całe domostwo. Każda rodzina otrzyma pakiet kolędowy w którym będzie się znajdował: diecezjalny folder kolędowy, obrazek św. Rocha, list duszpasterzy, obrzęd ,,kolędy domowej” oraz modlitewnik.
 9. Bóg zapłać tym, którzy przybywają do kaplicy oraz przyjęli nas osobiście w swoich domach, Bóg zapłać za ofiary. W sobotę, o godz. 9.00 ostatnie spotkanie kolędowe w kaplicy, dla tych, którym nie pasowały wcześniejsze terminy, zapraszamy.
 10. Bezpłatne porady prawne we wtorek o godz. 17.00 na salkach.
 11. Zapraszam wszystkich prowadzących firmy murarskie z terenu naszej parafii na spotkanie dla mężczyzn dnia 8 II na godz. 18.00: Msza Święta za Ojczyznę i potem spotkanie formacyjno-organizacyjne związane z budową kościoła i punktu Caritas.
 12. Wyjazd na Kongres Różańcowy do Gończyc dl członków Róż Różańcowych dnia 6 marca. Zachęcamy, aby zapisywać się u zelatorów.
 13. Obraz MB Różańcowej kończy nawiedzenie na ul. Grabianowskiej. Dziękuję wszystkim, którzy go przyjęli oraz radnej za organizację. Matka Boża odwiedzi mieszkańców następujących ulic według kolejności: Korczaka, Porazińskiej, Januszewskiej, Jordana, Wiejskiej i Krakówki i Morcinka. Proszę radnych o kontakt ze mną i organizację nawiedzenia.
 14. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, a w nim których świętych można prosić o pomoc w cierpieniu?, Do czego prowadzi zmęczenie pandemią? Zapraszamy do nabycia.
 15. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Michał Tomasz Gwarecki, kaw z par. Zwiastowania NMP w Zamościu oraz Beata Chornicka, panna z par. tut, zap. III. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.

Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Bożena Napiórkowska z ul. Ślepej. Pogrzeb zmarłej we wtorek o godz. 10.00.