1. Dzisiaj, (6.XI), Niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu: o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich i zmianka różańcowa; o 17.15 różaniec za zmarłych. Gościmy kleryka z wyższego seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej, taca na potrzeby Wyższej Uczelni Duchownej. Można także zadeklarować dary natury: owoce, warzywa i inne.
  2. W poniedziałek Krąg Biblijny o godz. 18.45; We wtorek (8.XI) Msza Święta za Ojczyznę o godz. 18.00; W środę (9.XI) święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w czwartek (10.XI) św. Leona Wielkiego, papieża i dra Kościoła; w piątek (11.XI) wspomn. św. Marcina z Tours, bpa; z racji przypadającego Święta Niepodległości, Msze Święte o godz. 7.00, 9.00 i 18.00 z modlitwą za Ojczyznę. Zapraszamy także na centralne obchody siedleckie na godz. 10.00 do parafii św. Józefa: tradycyjnie Msza Święta pod przewodnictwem bpa siedleckiego i uroczystości na pl. Wolności; w sobotę (12.XI) wspomnienie św. Jozafata, bpa i męczennika, patrona diecezji.
  3. Kartki wspominkowe, przy drzwiach kaplicy. Można je także wydrukować z Internetu (FB i www) i złożyć do końca czytania wypominek. Czytanie wypominek z różańcem za zmarłych od 3 do 10 listopada włącznie, o godz. 17.15; proszę zapoznać się z rozkładem ulic i zapraszamy, szczególnie dzieci i młodzież, aby pomodlili się za swoich bliskich.
  4. Trwa nowennę do św. Jozafata w intencji uproszenia pokoju z naszymi wschodnimi sąsiadami i oddalenia błędów komunizmu – po Mszy Świętej godz. 18.00
  5. Za tydzień (13.XI), taca na Caritas diecezjalną; a po mszach Świętych puszka na Kościół prześladowany
  6. Rodzice uczniów klas 1 i 2 Szkoły Podstawowej mogą pobrać deklaracje zgłoszeniowe swoich dzieci do I Komunii Świętej z zakrystii. 
  7. Książka intencji mszalnych na 2023 r. dostępna w zakrystii i w kancelarii.
  8. Dyżur prawniczy we wtorek od godz. 17.00 do 18.00, bezpłatnie, salki nad kaplicą.
  9. Echo Katolickie a w nim: Jak zyskiwać odpusty za zmarłych? Jak będziemy wyglądali w niebie? O wizjach sł. Bożej Wandy Malczewskiej nt. Polski. Patriota zna dobrze historię swojego kraju i tradycje. Zachęcamy do czytania.
  10. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Marianna Bogdańska, l. 87 z ul. Dreszera Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.