1. Dzisiaj: VI niedziela wielkanocna, pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie, o godz. 17.00 katecheza I i II dla rodziców i chrzestnych, o godz. 10.30. spotkanie w ramach Białego Tygodnia.
 2. We wtorek. Urocz.. św. Stanisława, bpa i męcz., gł. Patrona Polski i miasta Siedlce, odpust w kościele św. Stanisława o godz. 18.00;
 3. W środę cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 4. Do chorych z Najświętszym Sakramentem udamy się w czwartek od godz. 8.00
 5. Poświęcenie pól w piątek po Mszy Świętej wieczorowej, sprawowanej w intencji o dobre plony, oraz o błogosławieństwo Boże w warsztatach pracy i firmach. Proszę o przygotowanie ołtarzy: u państwa Szkopów pomagają działkowcy, na zielnej u Zalewskich – ogrodnicy, u państwa Kowalczyków – wszyscy rolnicy, uprawiający coś więcej niż działkę oraz u państwa Plichtów – rzemieślnicy i biznesmeni.
 6. Za tydzień: Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, taca budowlana, także Dzień Fatimski, rozpoczęcie procesji fatimskich po Mszy Świętej o godz. 18.00, po stałej trasie, zapraszamy dzieci I Komunijne z rodzicami.
 7. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które są sprawowane po Mszy Świętej wieczorowej czyli ok godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy, szczególnie dzieci. W niedziele to nabożeństwo odbywa się także przy kapliczce na ul. Bajkowej o godz. 19.00, za tydzień nie będzie przy kapliczce z powodu procesji fatimskiej.
 8. Spotkania w ramach Białego Tygodnia, każdego dnia o godz. 18.00, do 10 maja włącznie).
 9. Bóg zapłać za ofiary: 50 zł z ul. Łukowskiej i Dreszera, po 100 zł z ul. Grabianowskiej, Dreszera 2x, Jasnej, i Hozera; po 200 zł z ul. Składowej 3x, Wiejskiej, Dreszera, Hozera, Krakówki, po 300 zł z ul. Radzyńskiej, Żwirowej 2x, Południowej, Bajkowej i Skórca, 350 zł uczestnicy pielgrzymki do Gdańska i Gietrzwałdu, 500 zł z ul. Żwirowej, Grabianowskiej, po 1000 zł z ul. Południowej, Koło Różańcowe JP II – na pomnik, po 1500 zł z ul. Zielnej i Jordana, 5600 Dolarów i 4468 zł – bezimienna. Bóg zapłać. Z ostatniej tacy budowlanej (z kwietnia) zebraliśmy 6251, w 3/4 wykonaliśmy prace wykończeniowe pozostałej części budynku.
 10. Przy wyjściu z kaplicy rozdamy zaproszenia młodym małżonkom i dojrzałym rodzicom, których zapraszamy na spotkanie modlitewno-formacyjne dla rodzin dnia 12 maja (sobota) na godz. 10.00. Zapraszamy do nawiązania kontaktów przy kawie, konferencję, którą wygłosi ks. Jakub Kozak, spotkanie z siostrami Nazaretankami oraz na Eucharystię w intencji Rodzin. Program na tablicy ogłoszeń.
 11. Zwracam się do młodych, do każdego z Was i zapraszam młodzież gimnazjalną i szkół średnich na spotkanie z racji urodzin naszego świętego Patrona: zarezerwujcie sobie czas dnia 18 maja, piątek wieczorem od godz. 18.45
 12. Wyjazd na spotkanie młodych na Lednicę w nocy z 1 na 2 czerwca, powrót w niedzielę rano. Koszt ok. 150 zł, zgłoszenia do Ks. Mariusza do dzisiaj, zachęcamy.
 13. Diecezjalny Dzień Rodziny w sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie odbędzie się 13 maja pod hasłem: „Rodzina Drogą Kościoła”– Szczególnie wszystkich: „zarówno rodziny, małżonków, jak i osoby przygotowujące się do zawarcia małżeństwa” zaprasza Ksiądz Biskup Kazimierz Gurda. Z Siedlec wyjazd autokarem organizuje, ks. Tomasz Koprianiuk z parkingu przy katedrze o godz. 7.45. Kontakt z ks. Tomaszem: tel. 504-894-489 albo zapis w zakrystii.
 14. Zapraszamy Panie na Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet do Pratulina, dnia 27 maja, zapisy w zakrystii.
 15. Modlitwą ogarnijmy wszystkich maturzystów, którzy toczą swoje zmagania i wypraszajmy zdania egzaminów i wyboru właściwej drogi powołania.
 16. Zapowiedzi przedślubne: Adam Stefan Głuchowski, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Miła, par. tut., i Karolina Jechna, panna z Jasienicy, par. tamtejszej, zap. III. Sebastian Iwanowski, kaw. Zam. ul. Bajkowa, par. tut. I Justyna Angelika Szurek, panna zam. ul. Grabianowska, par. tut., zap. II; Sebastian Prokurat, kaw. Zam. w Siedlcach, ul. Dylewicza, par. bł. Męczenników Podl. i Renata Sawicka, panna zam. ul. Morelowa, par. tut., zap. II; Krzysztof Bosek, kaw. Zam. ul. Żwirowa, par. tut., i Ilona Krasuska, panna, zam. w Krynce, parafii tamtejszej św. Jana Chrzciciela, zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.