1. Dzisiaj (6.II) niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich i spotkanie Kółek Różańcowych. Rocznica ingresu bł. kard. Stefana Wyszyńskiego do katedry warszawskiej.
  2. We wtorek (8.II) wspomn. św. Józefiny Bakhity, dziewicy; w czwartek wspomn. św. Scholastyki, dziewicy; w piątek NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Sakrament Namaszczenia chorych podczas Mszy Świętych o 7.00 i 18.00, zapraszamy wszystkich, szczególnie tych, którzy odczuwają skutki po Covidzie.
  3. Za tydzień (13.II) 6 niedziela zwykła; niedziela wdzięczności dobrodziejom i ofiarodawcom.
  4. Katechezy chrzcielne: 19 i 20 lutego o godz. 19.00, rozpoczęcie katechez przedmałżeńskich sobota 26 lutego, godz. 19.00.
  5. Kancelaria: w porządku feryjnym, czyli wtorek, czwartek – sobota 8.00-9.00; środa – 16.00-17.00.
  6. Echo Katolickie a w nim: Jak rozmawiać z chorymi o zbliżającej się śmierci; Małżeństwo to nie męczeństwo! O Alicji Lenczewskiej – świeckiej s. Faustynie; Jak modlić się psalmami? – Zachęcamy do czytania.
  7. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Krzysztof Moskal, kaw. i Martyna Maria Sieczkiewicz, oboje par. tut. zapow III. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących miedzy tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
  8. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Dorota Rajewska, l. 72, z os. Dreszera oraz śp. Helena Popławska, l. 84, z ul. Żwirowej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice niech Bóg błogosławi. Owocnych i bezpiecznych ferii.