1. Dzisiaj (6.I) Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) Msze święte jak w każdą niedzielę, Podczas każdej Mszy Św. poświęcenie kadzidła i kredy które, można wziąć do swoich domów, pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie. Opłatek parafialny dla wszystkich i wspólne kolędowanie wszystkich wspólnot i grup parafialnych: będzie miało miejsce 6 stycznia po Mszy Świętej o godz. 18.00. Prosimy o kontakt odpowiedzialnych za Grupy, wcześniej organizujemy ciasto, podczas spotkania wystąpią z mini koncertem kolęd nasza schola oraz chór młodzieżowy. Rozstrzygnięcie konkursu dla dzieci z Pielgrzyma, 06.01. po Mszy o 10.30.
  2. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. Za tydzień w niedzielę (13.I) kończy się okres Narodzenia Pańskiego, tradycyjnie śpiewamy kolędy do 2 lutego. Taca budowlana. Spotkanie dla Ojców dzieci Komunijnych 13 stycznia podczas Mszy świętej o godz. 18.00 a potem na salkach. Rozpoczęcie katechez chrzcielnych 13 I o godz.17.00 na salkach, kolejne 20 I.
  4. Koncert kolęd Zespołu Seniorynki, zachęcamy aby pozostać i wspólnie pośpiewać kolędy. Zespół wystąpi też dzisiaj 6 I w MOK-u, o godz. 17.00.
  5. Wyjazd na nowennę do Pratulina, Saktuarium bł. Męczenników Podlaskich dnia 21 stycznia w godzinach popołudniowych. Serdecznie zapraszamy aby zapisywać się w zakrystii. Cena 30 zł.
  6. Planujemy pielgrzymkę do św. Józefa do Kalisza, Sieradza, śladami s. Faustyny oraz Maksymiliana Kolbe oraz do Lichenia, w dniach: 26-28 kwietnia. Szczegóły za tydzień.
  7. Kancelaria czynna w porządku kolędowym, czyli rano od godz. 8.00 do 8.45.
  8. Biblioteka czynna w soboty od godz. 10.00 do 12.00
  9. Porady prawne w wtorek od godz. 17.00 na salkach.
  10. Trwa wizyta Kolędowa Na stole przygotowujemy krzyż, świece, kropidło z wodą święconą, zeszyty od religii, indeksy katechezy studenckiej, Pismo Święte. Prosimy, aby odprowadzać księdza do następnego mieszkania, które powinien odwiedzić, a w miarę możliwości oczekiwać też przed domem czy mieszkaniem na kapłana. Ksiądz udaje się z modlitwą, błogosławieństwem do naszych domów, zapoznaje parafian i sytuację rodziny, to także okazja do deklaracji i wsparcia budowy kościoła. W tym roku ofiary przeznaczone będą na spłatę elewacji, pomnika i projekty przyszłego kościoła oraz wykonanie chodnika do Rakowieckiej. Szczegóły wizyty w gazetce Pielgrzym (przy wyjściu) oraz na naszej stronie internetowej i profilu Facebooka.