1. Dzisiaj (5.XI), 31 niedz zw.; Niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu: o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich i zmianka różańcowa; o 17.15 różaniec za zmarłych. Ks. proboszcz – misje w Czołomyjach
 2. Kartki wspominkowe, przy drzwiach kaplicy. Można je także wydrukować z Internetu (FB i www) i złożyć do końca czytania wypominek. Czytanie wypominek z różańcem za zmarłych do 10 listopada włącznie, o godz. 17.15; proszę zapoznać się z rozkładem ulic i zapraszamy, szczególnie dzieci i młodzież, aby pomodlili się za swoich bliskich.
 3. W czwartek (9.XI) święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w piątek (10.XI) św. Leona Wielkiego, papieża i dra Kościoła; w sobotę (11.XI) wspomn. św. Marcina z Tours, bpa; z racji przypadającego Święta Niepodległości, Msze Święte o godz. 7.00, 9.00 i 18.00 z modlitwą za Ojczyznę. Zapraszamy także na centralne obchody siedleckie na godz. 10.00 do parafii św. Józefa: tradycyjnie Msza Święta pod przewodnictwem bpa siedleckiego i uroczystości na pl. Wolności; w sobotę (12.XI) wspomnienie św. Jozafata, bpa i męczennika, patrona diecezji.
 4. Odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem dnia 9 XI od godz. 8.00.
 5. Trwa nowenna przez przyczynę św. Jozafata w intencji uproszenia pokoju z naszymi wschodnimi sąsiadami i oddalenia błędów komunizmu – po Mszy Świętej godz. 18.00. Piękne wydanie książki o świętym Jozafacie, z ilustracjami, z modlitwami przed kaplicą. Jest w niej także nowenna odprawiana w naszej parafii i zdjęcie obrazu. Cena 40 zł.
 6. Za tydzień (12.XI), o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta o św. Jozafacie. Taca budowlana a po mszach Świętych puszka na Kościół prześladowany.
 7. Rodzice dzieci klas I i II SP proszeni są o odebranie pomocy do przygotowania do I Komunii Świętej z zakrystii.
 8. Książka intencji mszalnych na 2024 r. dostępna w zakrystii i kancelarii od 7.XI.
 9. W naszej parafii odbywa się trwające 33 dni przygotowania do osobistego poświęcenia się Chrystusowi przez Maryję, a akt oddania będzie miał miejsce 26 XI w uroczystość Chrystusa Króla. Książki są do odebrania w zakrystii dzisiaj. Kolejne spotkanie w czwartek 9 XI po Mszy Świętej wieczornej i nowennie.
 10. 07 listopada ( we wtorek) o godzinie 19:00  Novekino Siedlce zaprasza na   Filmowe Rekolekcje, w których zagramy film „FIGURANT”. Przeznaczony dla widzów od 18 r życia.
 11. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice, niech Bóg błogosławi.
 12. Niezależnie czy jesteś młody czy starszy, biedny czy bogaty, szczęśliwy czy w rozpaczy, Bóg Cię kocha. Chcesz tego doświadczyć? Pragniesz pogłębić swoją wiarę? Myślałeś by bezgranicznie zaufać Jezusowi? Zapraszamy: przyjdź na katechezy, które są głoszone w katedrze siedleckiej w poniedziałki i środy o godz. 19.00, w listopadzie. Ks. Proboszcz i ekipa głoszących czekają na Ciebie.

 

FIGURANT”– Polska, przełom lat 50. i 60. Bronek Budny (Mateusz Więcławek) jest młodym człowiekiem, który bardzo interesuje się fotografią. Niedawno skończył szkołę i decyduje się rozpocząć pracę w Służbie Bezpieczeństwa. Jako osoba bardzo ambitna, szybko dostaje zadanie specjalne: ma inwigilować Karola Wojtyłę, coraz bardziej rozpoznawalnego biskupa krakowskiego. Budny będzie to robił przez kolejne 20 lat. Równocześnie poznaje Martę (Mariannę Zydek), utalentowaną studentkę ASP, która wiąże się ze środowiskiem „Piwnicy pod Baranami”, krytyczną wobec ówczesnych władz. Zafascynowani sobą młodzi ludzie wkrótce biorą ślub. Marta, która nie wie, czym zajmuje się jej partner, chce go wciągnąć w swoje środowisko, liczy, że zawodowo zajmie się fotografią. Tymczasem między Bronkiem a nieświadomym jego istnienia biskupem Wojtyłą (nigdy nie stanęli ze sobą twarzą w twarz) rodzi się szczególna więź: jednostronna, obsesyjna i patologiczna.