1. Dzisiaj (5 listopada), 31 niedziela zwykła, I niedziela miesiąca, czytanie wypominek przed każdą Mszą Świętą, Adoracja, spotkanie Kół różańcowych i zmianka po sumie. Przed kaplicą zbiórka podpisów na rzecz obywatelskiego projektu Zatrzymaj aborcję (potrzebny nr PESEL), po Mszach Świętych Misjonarze Oblacji rozprowadzają kalendarze. O godz. 17.15 różaniec wypominkowy za zmarłych.
  2. Zapraszamy kandydatów do I Spowiedzi i Komunii św. wraz z rodzicami dzisiaj (5.XI) na godz. 16.00 na Mszę św. a po niej spotkanie. 5 listopada to również ostateczny termin zapisywania dzieci do uczestnictwa w przygotowaniu do I Komunii
  3. W poniedziałek (6.XI) Krąg Biblijny o godz. 19.00 na salkach.
  4. W czwartek święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; w piątek wspomn. Leona Wlk. Papieża i dra Kościoła.; w sobotę (11 XI) Wspomnienie św. Marcina z Tours, Biskupa, z racji przypadającego Święta Niepodległości, Msza Święta za Ojczyznę w kościele św. Józefa o godz. 10.00 a następnie o centralne siedleckie uroczystości patriotyczne na placu Wolności. U nas Msza Święta w intencji Ojczyzny o godz. 9.00. Także za Ojczyznę modlimy się każdego 8 dnia miesiąca o godz. 18.00
  5. Za tydzień: Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym, zbiórka do puszek na potrzeby tego Kościoła. O godz. 17.00 katechezy chrzcielne nr 1 i 2 dla rodziców i chrzestnych na salkach.
  6. W czwartek od godz. 8.00 udamy się do chorych. Proszę zgłaszać jeszcze potrzebujących, ponieważ sakrament chorych – namaszczenie jest pomocą Chrystusa dla ratowania zdrowia ciała i duszy.
  7. Dziękuję młodzieży KSM za przygotowanie Wieczoru Świętych oraz za udział w zbiórce żywności.
  8. Bóg zapłać za ofiary z kont: z 06.2016 lub wcześniej: 20 zł z ul. Żwirowej, 50 zł z ul. Hozera, Unitów Podlaskich; 60 zł z ul. Jasnej 2x; po 100 zł z ul. Bananowej, Miłej, Hozera, Południowej, Czerwonego Kapturka, Żwirowej, Rakowieckiej, Krakówki, 150 zł z ul. Jordana, Krakówki, po 200 zł z ul. Smoczej, Łukowskiej, Rakowieckiej, Zielnej 3x, Łukowa, Dreszera; 300 zł z ul. Żwirowej 2x, 600 zł z ul. Krakówki, 800 zł ze Stoku Lackiego, 1000 zł z ul. Dreszera. Taca budowlana będzie zbierana 19 listopada.
  9. Trwa modlitwa wypominkowa za naszych zmarłych, aby skrócić im czas czyśćca. Wypominki będą czytane jeszcze w każdą niedzielę listopada przed Mszami Świętymi, i do 8 listopada włącznie o godz. 17.15 różaniec wypominkowy za zmarłych; proszę zapoznać się z rozkładem ulic. W każdą ostatnią niedzielę miesiąca zapraszamy na nieszpory za zmarłych o godz. 17.30 oraz Msze Święte za polecanych w wypominkach o godz. 18.00, także podczas rekolekcji.
  10. Trwa nowenna do św. Jozafata w intencji diecezji siedleckiej przed jubileuszem, synodu oraz o odnowienie wiary w rodzinach i pokój; zapraszamy po Mszy Świętej o godz. o 18.00.
  11. Za racji Święta Niepodległości odbędzie się Koncert patriotyczny Chóru Miasta Siedlce z udziałem dzieci naszej scholii parafialnej dnia 11.XI. godz. 19.00 w CKiS. Wstęp wolny i otwarły.
  12. Festiwal Filmów Chrześcijańskich od wczoraj 4 listopada w Nove Kino Siedlce, w każdą sobotę i niedzielę o godz. 16.00. 8 filmów nie pokazywanych dotąd w kraju. Informacje na plakacie.
  13. Komenda Miejska Policji w Siedlcach   w związku ze wzrastającą liczbą włamań oraz oszust metodą „na  wnuczka” przypomina o szczególnej ostrożności oraz o tym , że policjant  nigdy w rozmowie telefonicznej nie upomina się o pieniądze.
  14. Nowy nr Echa Katolickiego a w nim: w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o śmierci? O spotkaniu z żywym Bogiem, który przemienia życie i posłudze charyzmatem uzdrawiania. Zachęcamy do czytania.
  15. Zapowiedzi przedślubne: Marcin Olędzki, kaw. zam ul. Zielna i Katarzyna Komorowska, zam. ul. Zielna, oboje par. tut. zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
  16. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana zaopatrzona sakramentami świętymi śp. Teresa Janina Radzikowska, l. 97 z ul. Rakowieckiej. 3 Msze Święte od uczestników pogrzebu w tym dnia 29.XI. godz. 18.00. Wieczny odpoczynek racz jej i wszystkim polecanym w wypominkach dać Panie.