1. Dzisiaj 5.IX), niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich i zmianka Kółek Różańcowych; Zgodnie z decyzją Episkopatu po Mszach Świętych zbiórka do puszek na uchodźców z Afganistanu, którzy przebywają m.in. w Pakistanie, gdzie pomaga im Caritas Polska. Pod kaplicą można nabyć materiały o życiu i działalności kard Stefana Wyszyńskiego, będzie to możliwe także w następną niedzielę.
 2. We wtorek wspomnienie św. Ignacego Kłopotowskiego, kapłana; W środę (8 IX) święto Narodzenia NMP (MB Siewnej) – poświęcenie nasion na Mszy Świętej o godz. 18.00 i jednocześnie Msza Święta za Ojczyznę.
 3. Za tydzień (12.IX), niedziela beatyfikacji Sługi Bożego, kard Stefana Wyszyńskiego. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia uroczystości w telewizji o godz. 12.00. Uczyńmy to całymi rodzinami, aby dzieci poznały jak ważny dla nas był i jest kard. Stefan Wyszyński; taca budowlana, z sierpniowej zebraliśmy 5501 zł. Bóg zapłać.
 4. Nauki chrzcielne (katechezy 3 i 4) dzisiaj 5.IX godz. 16.30.
 5. Spotkanie z rodzicami dzieci klas III które rozpoczynają przygotowanie do I spowiedzi i Komunii św. 19.09 niedziela po Mszy o godz. 12.00. (Spotkanie tylko dla rodziców). Termin I Komunii Świętej w 2022r to 3 maja. Zgłoszenia są już zamknięte, wszelkie sprawy indywidualnie u ks. Przemysława.
 6. Spotkanie z dziećmi i ich rodzicami oraz chętną młodzieżą w sprawie Oazy 11.09 (sobota) o godz. 10.00.
 7. Pierwsza katecheza przedmałżeńska 25.09 (sobota) o godz. 19.00. Więcej info u ks. Przemysław (kontakt na Facebook i stronie www). Młode małżeństwa zapraszany do formowania się w Domowym Kościele.
 8. Informujemy, że przygotowanie do bierzmowania obejmuje cykl dwuletni i rozpoczyna się w klasie siódmej i trwa dalej w klasie ósmej. Zapraszamy na spotkanie rozpoczynające cykl formacyjny uczniów z klas 7 i 8 wraz z ich rodzicami na Mszę świętą w niedzielę 19.09 o godzinie 18.00 a następnie na spotkanie organizacyjne. Obecność na tym spotkaniu jest obowiązkowa.
 9. Ogłoszenie do młodzieży z klas 7 i 8 szkoły podstawowej, jak również młodzieży z liceum i technikum – zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby pogłębiać swoją wiarę przez uczestnictwo we wspólnocie młodzieżowej na Mszę Świętą w najbliższy piątek, a później na spotkanie do salek nad kaplicą. Chcielibyśmy razem spędzać czas na modlitwie, formacji, zabawie i rozrywce. Serdecznie prosimy rodziców, by zachęcali swoje dzieci do pogłębiania wiary oraz budowania wartościowych relacji z rówieśnikami
 10. Msza Święta w intencji wolontariuszy naszej Caritas oraz podopiecznych 7 IX (wtorek) o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
 11. Zbiórka elektrośmieci – można przynosić i składować za kaplicą od strony Jednostki, potrwa do 11 IX.
 12. Wyjazd na dzienne czuwanie do Kodnia dla członków Apostolatu Złotej Róży: 18 IX, zapisy w zakrystii. Zaliczka 20 zł.
 13. Kancelaria w systemie zwykłym: poniedz. – nieczynna, wt. śro. czw. pt. – 16.30-17.30, sob.- 8.00-9.00.
 14. Echo Katolickie a w nim: o sytuacji w Libanie i fenomenie św. Charbela; Zachęcamy do czytania.
 15. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Janina Kościesza, l. 78 z ul. Dreszera, Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.
 16. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice niech Bóg błogosławi.