1. Dzisiaj (5.IV), Poniedziałek Oktawy Wielkanocny Msze Święte w porządku niedzielnym. Taca przeznaczona na szkoły katolickie w tym KUL. Możliwość przyjęcia Komunii świętej dla uczestników transmisji o godz. 7.10; 10.10; 11.40; 13.10, 19.10.
  2. W liturgii do przyszłej niedzieli trwa Oktawa Wielkanocy, mająca charakter uroczystości, stąd znosi wstrzemięźliwość piątkową. Nowenna do Miłosierdzia Bożego po Mszy Świętej o godz. 18.00 do soboty włącznie.
  3. W środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. Do chorych z Najświętszym Sakramentem udamy się w czwartek od godz. 8.00; także 8.IV Msza Święta w intencji Ojczyzny o godz. 18.00.
  5. Za tydzień (11.IV): Niedziela Miłosierdzia Bożego, rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia, taca na Caritas Diecezjalną, o godz. 15.00 rozpocznie się Koronka do Miłosierdzia Bożego, do godz. 16.00 można będzie modlić się podczas Godziny Miłosierdzia. Zmianka Różańcowa po Mszy Świętej o godz. 12.00.
  6. Dziękuję Bóg zapłać, Księżom Mariuszowi i Przemysławowi za przygotowanie i liturgii, grupie dekoracyjnej oraz pracownikom kościelnym za przygotowanie wystroju. Organiście i scholi,  Ks. Mariuszowi i chórowi młodzieżowemu, lektorom za czytanie, kantorom za śpiewy podczas Triduum Sacrum, ministrantom za oprawę liturgiczną strażakom, za wartę przy Grobie Pańskim, dzieciom i wszystkim za zorganizowanie procesji rezurekcyjnej, Bóg zapłać też za ofiary składane na kwiaty do Grobu Pańskiego podczas drogi krzyżowej w wysokości 1050 zł. Państwu Kozakom za zorganizowanie „telebumu” na zewnątrz podczas Triduum Sacum – Bóg zapłać. Wojewoda mazowiecki podarował maseczki, które dostarczyli strażacy siedleccy – są do wzięcia przy drzwiach. Dziękujemy.
  7. W tym tygodniu kancelaria czynna oprócz poniedziałku.
  8. W związku z zamontowaniem szlabanu we wjeździe na plac kościelny proszę parkujących w nocy o zapoznanie się z Regulaminem Parkingu (zakładka Parking na stronie) oraz zgłoszenie się, aby móc uzyskać możliwość otwierania go.„Szlaban nie zbiera pieniędzy”, ma jedynie na celu umożliwienie korzystania z wolnego parkingu w niedziele wszystkim uczestnikom Mszy Świętej.
  9. Zapowiedzi przedślubne: Piotr Jakub Wciślak, kaw. z par. św. Wawrzyńca w Warszawie i Jolanta Irena Pawlik, panna z par. tut. zapow. II; Radosław Łukasz Uściński, kaw. Z par. tut., i Magdalena Boruc panna z par. Mokobody, zapow. II.