1. Dzisiaj (5.I): II niedziela Narodzenia Pańskiego, pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie.
 2. Jutro (6.I) Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) Msze święte jak w każdą niedzielę, Podczas każdej Mszy Św. poświęcenie kadzidła i kredy które, można wziąć do swoich domów, składając dobrowolną ofiarę;
 3. Opłatek parafialny dla wszystkich i wspólne kolędowanie wszystkich wspólnot i grup parafialnych: będzie miało miejsce 6 stycznia po Mszy Świętej o godz. 18.00. Wspólnie kolędować będzie i wystąpi z koncertem kolęd Schola dziecięca pod dyrekcją p. organisty.
 4. Za tydzień (12.I) Niedziela Chrztu Pańskiego, kończy się okres Narodzenia Pańskiego, i de facto możliwość spowiedzi w okresie Bożego Narodzenia. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego.
 5. W tym tygodniu kancelaria czynna w porządku kolędowym czyli od 8.00 do 8.45.
 6. Trwa Wizyta Kolędowa W tym roku odwiedzamy parafian w składzie ks. Proboszcz, ks. Mariusz, ks. Przemysław, ks. Mateusz i ks. Bogumił. Na stole przygotowujemy krzyż, świece, kropidło z wodą święconą, zeszyty od religii, indeksy katechezy studenckiej, Pismo Święte. Prosimy, aby odprowadzać księdza do następnego mieszkania, które powinien odwiedzić, a w miarę możliwości oczekiwać też przed domem czy mieszkaniem na kapłana. Ksiądz udaje się z modlitwą, błogosławieństwem do naszych domów, zapoznaje parafian i sytuację rodziny, to także okazja do deklaracji i wsparcia budowy kościoła. W tym roku ofiary przeznaczone będą na fundamenty kościoła oraz opłaty projektowe. Szczegóły wizyty w dostarczonej z opłatkiem ulotce albo przy wyjściu z kaplicy, oraz na naszej stronie internetowej i profilu Facebooka.
 7. Parafian zapraszamy do udziału w VII Orszaku Trzech Króli, który odbędzie się 6 stycznia. Rozpoczęcie Orszaku Mszą św. w kościele pw. św. Stanisława B.M. o godz. 11.45, następnie przemarsz do Kościoła katedralnego (od ok. 13.00). W trakcie Orszaku przewidziane jest wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Wydarzeniu patronują: Ks. Bp. Kazimierz Gurda oraz władze miasta Siedlce.
 8. Wyjazd na nowennę do Pratulina, Sanktuarium bł. Męczenników Podlaskich dnia 21 stycznia w godzinach popołudniowych. Serdecznie zapraszamy aby zapisywać się w zakrystii. Cena 30 zł.
 9. Pielgrzymka do Włoch: 14-22 kwietnia, w roku 100-lecia urodzin Naszego Patrona Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II. W programie: Padwa, Loreto, Manopello, Lanciano, San Giovani Rotondo, Neapol: (ks. Dolindo, św. January), Cascia (św. Rita), Asyż. Cena 2600 zł + 50 Euro. Zapisy w zakrystii.
 10. Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji kolędy.
 11. Biblioteka czynna w soboty od godz. 10.00 do 12.00
 12. Nasz chór młodzieży nagrał płytę z kolędami; do nabycia w zakrystii, dochód przeznaczany na fundamenty kościoła. Ks. Mariusz jest z płytą w Rykach.
 13. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, a w nim: Jak interpretować pokłon magów przed Chrystusem?, W sprawie ekologozmu – wypowiedź bpa Jędraszewskiego; Jak popada się w narkomanię; o diecie seniora; Zachęcamy do czytania.