1. Dzisiaj (4.XI): I niedziela miesiąca, czytanie wypominek przed każdą Mszą Świętą, Adoracja, zmianka Kół Różańcowych i po sumie. Dzisiaj, im. Karola, patrona Karola Wojtyły św. Karola Boromeusza, bpa.
 2. W piątek święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; w sobotę wspomn. Leona Wlk. Papieża i dra Kościoła.
 3. Do soboty włącznie zapraszamy na modlitwę Różańcową o godz. 17.15, w tych dniach omadlamy zmarłych polecanych w wypominkach. Rozkład ulic na tablicy ogłoszeń. Karty wypominkowe przy drzwiach wyjściowych. Od 1 do 8 listopada można codziennie zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować tylko za zmarłych. Muszą być spełnione pozostałe warunki:
 4. Trwa modlitwa nowenny do św. Jozafata w intencji diecezji siedleckiej w trakcie jubileuszu, owoców synodu diecezjalnego i młodzieży oraz o odnowienie wiary w rodzinach i pokój, także nawrócenie Rosji. W tym tygodniu będzie ona odmawiania po Mszy Świętej o godz. o 18.00, w niedziele po sumie.
 5. Za tydzień (11.XI) 32 niedz. zwykła, święto Narodowe, 100 rocznica odzyskania niepodległości, modlimy się szczególnie w intencji naszej Ojczyzny. Centralna Msza Święta w intencji Ojczyzny w kościele św. Józefa o godz. 13.00 a następnie przemarsz na Plac Wolności i uroczystości patriotyczne, zachęcamy. Proszę o ozdobienie domów emblematami i flagami narodowymi. Za tydzień taca budowlana.
 6. Z tej okazji już 8 listopada odbędzie się u nas w kaplicy Koncert „Młodzi dla Niepodległej”. Zapraszamy na najpiękniejsze polskie pieśni patriotyczne w wykonaniu młodych artystów czyli naszej dziecięcej scholi parafialnej i Chóru miasta Siedlce. Rozpocznie się on o godz. 19.00 i będzie poprzedzony Mszą Świętą za Ojczyznę i LO im św. Królowej Jadwigi o godz. 18.00. Koncert stypendialny organisty Roberta Gryczki miasta Siedlce – zapraszamy.
 7. Także w czwartek udamy się od godz. 8.00 do chorych z Najświętszym Sakramentem.
 8. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 7 w: …………………………………….
 9. Spotkanie przygotowujących się do Przyjęcia I Komunii Świętej w: …………………………………
 10. Bóg zapłać za ofiary: ostatnie z tacy budowlanej wyniosły 6572 zł, Bóg zapłać.
 11. Dzisiaj dogrywka Wyborów na Prezydenta miasta oraz Wójta Gminy Siedlce. Zachęcam niezdecydowanych do wzięcia udziału i wybierania naszych przedstawicieli we władzy. Niech Bóg błogosławi Ojczyźnie naszej.
 12. Echo Katolickie przy drzwiach kaplicy:
 13. Zapowiedzi przedślubne: Kamil Duk, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Śmiała, par. tut., i Julita Magdalena Dmowska, panna zam. w Krynicy, par. tamtejszej, zap. II.
 14. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana, śp. Celina Wrona, z ul. Radzyńskiej, matka kapłana ks. Krzysztofa Wrony pracującego w Szwecji. Jej i zmarłym polecanym w wypominkach: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.