1. Dzisiaj (4 VIII) 18 niedz. zw. pierwsza miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie; puszka na funkcjonowanie Caritas po Mszach Świętych.
 2. We wtorek święto Przemienienia Pańskiego; w czwartek wspomn. św. Dominika, kapłana; w piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy; w sobotę święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
 3. Adoracja w środę przez cały dzień.
 4. Za tydzień: taca na cele budowlane.
 5. Bóg zapłać za ofiary z tygodnia w sumie 4200 zł; taca budowlana z lipca wyniosła 5609zł; wyrównujemy wydatki za chodnik. Bóg zapłać za ofiary.
 6. Kancelaria czynna w porządku wakacyjnym codziennie od 8.00 do 9.00, nieczynna we wtorek (6 VII) i w sobotę (10 VII)
 7. Pielgrzymka do Medjugorie, w dniach 9-16 września, zwiedzanie Mostaru, wyjazd nad morze, wodospady, modlitwa u Królowej Pokoju, wejście na górę [Kriżewacz] w dniu Podwyższenia Krzyża Świętego. Cena 550 zł (zapraszamy z zaliczką) i 230 Euro. Wystarczy dowód osobisty. Zapisy w zakrystii.
 8. Trwa Piesza Podlaska Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy do dołączenia do grupy 3 gdzie pielgrzymuje nasz ksiądz Przemysław. W przedsionku kaplicy wyłożone są karty do wypisywania intencji pielgrzymki duchowej, można je przynosić do poniedziałku wieczorem do zakrystii, ostatnie zawiozę we wtorek. Zapraszamy wszystkich na Apele Pielgrzymkowe na godz. 18.00: Msza Święta i po niej Apel w łączności z Pielgrzymami i Częstochową.
 9. Można będzie także pielgrzymować autokarem aby wejść z naszą Pielgrzymką na Jasną Górę i wrócić po uroczystościach 15 sierpnia. Wyjazd ok. godz. 21.30 z parkingu naszej parafii dnia 13 sierpnia. Noclegi i aprowizacja we własnym zakresie. Cena: 80 zł, zaliczka 30 zł; Zapisy w zakrystii lub pod nr Tel: 798368503.
 10. Można dostarczać elektrośmieci (zużyte sprzęty elektryczne i elektroniczne), do jutra ( 5 sierpnia ) do wieczora. Dochód jest przeznaczony na misje.
 11. Zapowiedzi przedślubne: Dariusz Mateusz Pastor, kaw. zam. ul. Zielna, par. tut., i Dominika Fedorowicz, panna, zam. ul. Paderewskiego par. Bożego Ciała w Siedlcach, zap. II; Marcin Myszka, kaw. zam. ul. Bajkowa w par. tut i Monika Zaniewicz, panna z Wólki Krzymowskiej, par. Krzewica, zap. II. Edyta Ryzner, panna i Paweł Jaszczuk, kawaler, oboje par. tut., zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 12. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy. Zachęcamy do czytania.
 13. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Bogumiła Pawluk, l. 83, z ul. Kopciuszka i Bartosz Skwarek, l. 36, z ul. Dreszera, pg w poniedziałek o godz. 14.00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.