1. Dzisiaj 23 niedziela zwykła, I niedziela miesiąca – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 8.40;  zmianka Kółek Różańcowych po sumie  i taca na budowę kościoła; o godz. 17.00, rozpoczyna się nowy cykl katechez chrzcielnych na salkach nad kaplicą.
 2. Bardzo mała ilość dzieci i młodzieży przystąpiła do Sakramentu Pokuty. Zachęcamy aby to uczynić w najbliższym czasie. Spowiedź przed Mszą Świętą wieczorową.
 3. We wtorek zapraszamy wszystkich dorosłych lektorów i psałterzy stów na powakacyjne spotkanie po Mszy Świętej wieczorowej
 4. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
 5. W piątek o godz. 19.00 w kaplicy spotkanie Kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców.
 6. Za tydzień: na sumie poświęcenie chorągwi procesyjnych; o godz. 16.00 spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej i ich rodziców połączone z Mszą Świętą; kolejna katecheza chrzcielna o godz. 17.00 nad kaplicą.
 7. Wracamy do zwykłych godzin funkcjonowania kancelarii parafialnej czyli od poniedziałku do piątku w godz. 16.30-17.30, w sobotę rano od godz. 8.00 do 9.00. Wyjątkowo w poniedziałek (5.IX) kancelaria nieczynna.
 8. Pierwsze spotkanie chóru parafialnego odbędzie się w środę, po Mszy Świętej wieczorowej o godz. 18.00; Próba scholii w sobotę o godz. 10.30
 9. Trwają prace na drugim etapie budowy kaplicy i budynku parafialnego – wykańczamy wikariaty. Bóg zapłać za ofiary na budowę: 1000 zł z ul. Południowej, 600 zł z ul. Dreszera i bezimienna; 500 zł z ul. Żwirowej; po 400 zł z ul. Hozera i Jasnej; 320 zł uczestnicy Pielgrzymki po Podlasiu; 300 zł z ul. Żwirowej, po 200 zł z ul. Morcinka, Składowej, Zielnej, Rakowieckiej, Jordana, Balbinki, Południowej, Smoczej, Dreszera, po 100 zł z ul. Balbinki, Żwirowej, Bezimienna, Hozera, 10 Lutego, Jasnej, Kopciuszka, Łukowskiej, Grabianowskiej. 80 zł ze Śmiałej, 70 zł z Korczaka, po 50 zł ze Składowej, Porazińskiej 2x, Morelowej, 30 zł ze Składowej.
 10. Pielgrzymów, którzy zapisali się do Sokółki – miejsca cudu Eucharystycznego na 27 IX. Proszę o dostarczenie opłaty w wysokości 70- zł do zakrystii gdzie podane zostaną szczegółowe informacje.
 11. Pielgrzymki: do Częstochowy – 16-17 września, 100 zł, posiłki we własnym zakresie;
 12. Na spotkanie popielgrzymkowe do Woli Gułowskiej z ks. Biskupem Kazimierzem, 23 września , wyjazd 16.30, powrót w późnych godz. nocnych; zapraszamy wszystkich którzy pielgrzymowali w grupie 3 lub innych grupach a są z naszej parafii, lub tych, którzy marzą o pieszej pielgrzymce – szczególnie młodych.
 13. Wspólnota trudnych małżeństw Sychar w Łukowie organizuje dzień skupienia 10 IX. Informacje na plakacie.
 14. Kolejne Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców odbędzie się w Sali wielofunkcyjnej św. Józefa, 17 września o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych problematyką wychowania i rodziny.
 15. Zapowiedzi przedślubne: Kacper Artur Antczak, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Poznańska, par. Bożego Ciała i Aleksandra Daria Cielemęcka, panna zam. ul. Południowa, par. tut., zapow. Druga; Łukasz Celiński-Janowicz, kaw. zam. ul. Żwirowa, par. tut., i Katarzyna Siemionow, panna, zam. ul. Malmeda, par. Matki Kościoła w Białymstoku, zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami zobowiązany jest zgłosić do kancelarii parafialnej. Kandydatów do małżeństwa ogarniajmy naszą modlitwą.
 16. Do nabycia prasa katolicka – Echo Katolickie w którym m.in.: O drodze do świętości św. Matki Teresy z Kalkuty, O miłości do Ojczyzny na wzór bohaterów – Inki; Czym jest zawiść i sposobach jej pokonania. Zachęcamy do czytania.
 17. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Zofia Cichy z ul. Januszewskiej, pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11.30 a różaniec w intencji zmarłej w poniedziałek po Mszy Świętej wieczorowej.