1. Dzisiaj (4 marca), III Niedziela Wielkiego Postu, pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie; o godz. 16.00 Msza Święta i spotkanie pierwszokomunijne dla dzieci i rodziców. Po Mszach Świętych puszka na rzecz ubogich zbierana przez Caritas; Imieniny Biskupa Ordynariusza Kazimierza Gurdy, w poniedziałek (5 III) o godz. 12.00 w Siedleckiej Katedrze będzie sprawowana Eucharystia w intencji Dostojnego Solenizanta.

2. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach 16-18 marca: godziny Mszy Świętych: piątek (16 III): 11.30, 17.00 i 19.00 Nie będzie drogi krzyżowej dla dzieci, tylko o godz. 18.00 i 20.00;  sobota (17 III): 9.00 + stanowa kobiety(ok. 10.00), 11.00 (dzieci), 17.00 + stanowa mężczyźni, 19.00. Niedziela: jak zwykle tylko o godz. 18.00 z nauką dla młodzieży.

W czasie całego okresu Wielkiego Postu obowiązuje powstrzymywanie się od udziału w zabawach. Wierni zachęcani są do udziału we Mszach Świętych w dni powszednie i karmienie się Słowem Bożym oraz Eucharystią. W naszej parafii nabożeństwo Gorzkich Żali połączone z nauką pasyjną będzie się odbywać w niedziele o godz. 17.15, a Droga Krzyżowa w piątki: o godz. 16.30 dla dzieci; o godz. 17.00 dla dorosłych; o godz. 19.00 dla młodzieży i pozostałych. 

3. Msza święta w intencji Ojczyzny, LO im św. Królowej Jadwiwgi i Żołnierzy Wyklętych 8 marca o godz. 18.00 w naszej kaplicy.

4. Za tydzień: IV niedziela Wielkiego Postu tzw. Laetare, szaty koloru różowego, taca budowlana, o godz. 17.00 nauki chrzcielne dla rodziców i chrzestnych

5. Do Szpak na Nowennę udamy się 12 marca, zachęcamy szczególnie mężczyzn, aby powierzyli się św. Józefowi dla wzmocnienia i panie, aby modliły się o silnych mężczyzn. Wyjazd ok. godz.18.00, cena 15 zł, zapisy w zakrystii. Nowenna do św. Józefa rozpoczyna się od soboty 10 marca – w Szpakach o godz. 19.30 włącznie z dniem odpustu.

6. Organizujemy pielgrzymkę do Gdańska i Gietrzwałdu i sanktuariów Pomorza. Noclegi w wygodnym hotelu, opieka duchowa ks. Mariusza i zawodowych przewodników, pobyt nad morzem, Gdańsk od strony kulturowej, wiary i wieczorowej, zapraszamy: wyjazd w dniu: 19 kwietnia (czwartek) o godz. 16.00 powrót 22 kwietnia (niedziela) wieczorem, cena: 400 zł.

7. Biblioteka czynna w piątki od 15.30 do 17.00. Serdecznie zapraszamy aby wypożyczać, czytać i ćwiczyć swój umysł i pamięć, jedne z największych darów człowieka.

8. Zapowiedzi przedślubne: Michał Paweł Sypniewski, kaw. Zam. w Łodzi MB Bolesnej i Dorota Kulik, panna pochodząca z ul. Żwirowej, zap III; Marek Piekarski, kaw. Zam. ul. Bajkowa, par. tut., i Katarzyna Wąsowska, panna zam. w Pniewniku, tamtejszej parafii św. Jana Chrzciciela, zap. III; Bernard Szczepan Urjasz, kaw. Zam. w Tarnowie, par. bł. Karoliny Joanna Podgórzak, panna zam. w Siedlcach, ul. Rakowieckiej, par. tut., zap. III. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.

9. Marsz charytatywny  Nordic Walking lub rajd pieszy dla każdego to inicjatywa od 4 lat . Każdy uczestnik który weźmie udział w marszu i opłaci opłatę startową otrzyma pakiet startowy, medal pamiątkowy i posiłek a całość opłaty trafi do fundacji Hospicyjnej dla dzieci. Celem jest kupienie plecaków medycznych by dzieci mogły spędzić więcej czasu w domu. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.

10. Spotkanie popielgrzymkowe do Ziemi Świętej w sobotę 10 marca o godz. 17.00

11. Zbiórka żywności w supermarketach dnia 9 i 10 marca, spotkanie  młodzieżą chetną do pomocy w czwartek o godz. 17.00 na salkach.

12. Baranki wielkanocne po 5 zł przy wyjściu, Koperty ratunkowe dla starszych, lub samotnych, zasposnorowane przez Caritas do odebrania przy barankach na zewnątrz, ofiary na kwiaty do Grobu Bożego można składać do skarbony przy wejściu.

13. Przy wyjściach z kaplicy nowy numer „Echa katolickiego” a w nim m.in.: o siedmiu radach o.Pio na temat spowiedzi; Zachęcamy do czytania.

16.  Z naszej wspólnoty odeszli do Pana śp. Lucja Dołęga, l. 65, z ul. Łukowskiej, i śp. Aleksander Więsak, z ul. Dreszera. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.