1. Dzisiaj (4 lutego), pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie – pełne wyrażenie miłości do Zbawiciela, Jezusa Chrystusa polega na uczestnictwie w adoracji; Msza Święta i spotkanie pierwszokomunijne dla dzieci i rodziców o godz. 16.00; nauki przedmałżeńskie dla rodziców i chrzestnych o godz. 17.00 na salkach parafialnych.

2. W tym tygodniu w liturgii: w poniedz. wspomn. Św. Agaty, dziewicy i męczennicy, także 5 lutego przypada 13. rocznica przyjęcia sakry biskupiej przez Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdę, polecamy jego osobę modlitwie wiernych; we wtorek św. Męcz. Pawła Miki i towarzyszy; w sobotę wspomn. Św. Scholastyki.

3. Spotkanie Kręgu biblijnego w poniedziałek o godz. 19.00

4. W środę adoracja Najświętszego. Sakramentu od 7.30 do 18.00.

5. W czwartek od godz. 8.00 udamy się z Najświętszym Sakramentem do chorych. Prosimy jeszcze o zgłaszanie starszych osób, które nie mogą uczestniczyć we Mszy Świętej systematycznie.

6. Za tydzień: Taca budowlana. Światowy Dzień Chorego, oraz początek Tygodnia Modlitw o Trzeźwość Narodu – zachęcamy do składania przyrzeczeń trzeźwościowych w intencji osób mających problemy.

Została wykonana poręcz na schodach wiodących do naszej kaplicy zarówno zwykła jak też częściowo dla niepełnosprawnych. Prosimy o korzystanie osoby potrzebujące, aby nikt nie uległ wypadkowi

7. Młodzież naszej parafii zapraszamy w piątek 9.II do par. Ducha Świętego na spotkanie modlitewne i zapoznawcze w związku z tematyką Światowych Dni Młodzieży (PANaMY). Uczestnictwo kandydatów do bierzmowania jest formą duchowego przygotowania i dlatego obecność jest obowiązkowa.

8. Organizujemy wyjazd na III Kongres Różańcowy Diecezji Siedleckiej do Sanktuarium MB Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim w dniu 24 lutego o godz. 8.30. Wyjazd z wyżywieniem cena 30 zł. Zachęcamy zelatorów, członków Kół Różańcowych jak też zainteresowanych modlitwą różańcową. Powrót ok. godz. 16.00

9. Zakończyliśmy wizytę kolędową, dziękujemy za gościnne przyjęcie nas, duszpasterzy w Waszych domach. Podsumowanie kolędy 18 lutego. Rodziny, które jeszcze chciałaby przyjąć księdza z błogosławieństwem mogą umówić się w zakrystii lub telefonicznie.

10. Ignacy Loyola” to kolejna propozycja Filmowych Rekolekcji, które odbędą się w NoveKino Siedlce 6 lutego o godz. 19.00. Więcej na stronie interenetowej w dziale ogłoszenia pozostałe.

11. Młodzież szkół ponadgimnazjalnych zapraszamy na warsztaty Biblijne do KLO w dniu 13 lutego o godz. 9.45 przygotowujące do ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Zachęcamy do udziału.

12. Przy wyjściach z kaplicy nowy numer „Echa katolickiego” a w nim m.in.: Jak się uczyć by się nauczyć? Okultyzm zrobił ze mnie wrak człowieka! – wstrząsające świadectwo; Jak odchudzić się z głową? Co spowalnia, a co przyspiesza metabolizm. Zachęcamy do czytania.