Ogłoszenia parafialne: 31.III.2019

 1. Dzisiaj (31.III), niedziela Laetare, także Dzień Misjonarzy Męczenników – modlitwa i post za misje, oraz zbiórka do puszek na cele misyjne. Wychodząc z kaplicy można nabyć baranki wielkanocne, cena 5 zł Młodzież KSM przed kaplicą rozprowadza tradycyjne pocztówki wielkanocne, zachęcamy by przesyłać życzenia piękną, tradycyjną formą. Zwrócimy uwagę na to aby rozsyłane przez nas kartki były pełne chrześcijańskich symboli Zmartwychwstania.
 2. Przyrzeczenie Duchowej Adopcji czyli modlitwy przez 9 mc-y za nienarodzone dziecko podjęło 38 osób. Bóg zapłać. Za przygotowanie Drogi Krzyżowej na os. Dreszera, Hozera, współorganizowanej z Parafią Garnizonową, Policji, Straży Miejskiej, Harcerzom, za to świadectwo wiary wielkie Bóg zapłać.
 3. Krąg Biblijny nt. Apokalipsy w poniedziałek o godz.19.00
 4. W środę całodzienna adoracja Najświętszego. Sakramentu, także od godz. 8.00 udamy się do chorych już przed świętami, prosimy zgłaszać potrzebę odwiedzin
 5. Pierwszy czwartek miesiąca, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów prowadzona przez Apostolat Złotej Róży.
 6. Rekolekcje parafialne poprowadzi ks. Kamil Duszek, student KUL-u; Msze Święte w piątek(5.IV): o godz. 7.00, 17.00 i 19.00. Drogi Krzyżowe o godz. 18.00 i 20.00. Podczas nabożeństw będzie zbierana ofiara na kwiaty do Grobu Pana Jezusa; W sobotę (6.IV) Msze Święte o godz. 9.00 i nauka stanowa dla kobiet; 11.00 z obecnością dzieci kl. I-III; 17.00 i nauka stanowa dla mężczyzn; 19.00; Spowiedzi 20 min przed Mszą Świętą i prośba aby nie odwlekać na niedzielę, gdyż nie będzie spowiedników. W niedzielę (7.IV) godz. mszy jak zwykle, to dzień Komunii św. Generalnej, wynagrodzenia za trudy Ojca Rekolekcjonisty na dalsze studia; Nabożeństwo I niedzieli i zmianka Różańcowa po sumie; Gorzkie żale z nauką pasyjną o godz. 17.15.
 7. Pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo tylko po Mszy Świętej o godz. 7.00. Niemogący wziąć w nim udziału przystępują do Komunii Świętej i Litanię odmawiają w domu.
 8. W piątek i sobotę kancelaria nieczynna.
 9. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec od godz. 16.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 17.00.
 10. Bóg zapłać za złożone w supermarketach dary dla ubogich oraz młodzieży za pomoc. Kolejne spotkanie młodzieży – wolontariuszy przed zbiórką żywności w czwartek o godz. 17.00.
 11. XI Siedlecka Drużyna Harcerzy “Gniazdo” serdecznie zaprasza wszystkich chłopaków od 4 klasy podstawowej do 8 klasy do wstąpienia w swoje szeregi. Pierwsza zbiórka odbędzie się 6 kwietnia 2019r. o godz. 11.00 przy parafii Jana Pawła II. Zachęcamy do przyjścia Więcej – tablica ogłoszeń.
 12. Księża wikariusze zapraszają na pielgrzymkę śladami filmu u Pana Boga za piecem. Odwiedzimy miejsca, w których kręcono ten kultowy film, które zarazem są ważnymi ośrodkami kultu religijnego. Odwiedzimy Sokółkę, Tykocin, Supraśl (w tym muzeum ikon) oraz Świętą Wodę i Królowy Most. Termin: 10-12 maja, koszt 350 zł, zapisy w zakrystii.
 13. Zapowiedzi przedślubne: Maciej Kaźmieruk, kaw. z par. Wohyń i Paulina Wasilczuk, panna z ul. Jasnej, par. tut., zap. III; Kamil Marek Klecha, kaw. z par. św. Elżbiety Węgierskiej w Częstochowie i Anna Kulik, panna z z par. tut. zapow. I.
 14. Pielgrzym z rachunkiem sumienia przed rekolekcjami, dokładnym rozkładem rekolekcji, podstawowymi informacjami o parafii dla nowych rodzin oraz konkursem dla dzieci; Dobrze przeżyta spowiedź – co to znaczy? O przyczynach i objawach autyzmu. Zachęcamy do czytania.
 15. Przewijak dla niemowląt został zamontowany w WC przy kaplicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *