1. Dzisiaj (31.I) III niedz. zwykła; ostatnia niedziela miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach: Jutrznia za zmarłych o godz. 8.30, Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie po Mszy Świętej wieczorowej. Po Mszach Świętych zbiórka na ubogich zbierana przez Caritas Parafialną.
 2. We wtorek (2.II) święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej), dodatkowa Msza Święta o godz. 9.00 pozostałe 7.00 i 18.00. przynosimy na Msze Święte nasze gromnice: czyli specjalne świece, zapalane w trudnych momentach naszego życia, towarzyszące modlitwie do Chrystusa, 2.II to Dzień Życia Konsekrowanego (od zakonów po instytuty): taca na zakony klauzurowe diecezji: w Siedlcach mamy ss. Benedyktynki Sakramentki i w Kodniu Karmelitanki Bose; podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 odnowienie ślubowań przez SS. Albertynki, a na 9.00 poświęcenie Figury Niepokalanej; w środę (3.II) św. Błażeja, bpa i męcz., błogosławieństwo chorych na gardło podczas Mszy świętej o godz. 18.00, w piątek (5.II) św. Agaty, dziewicy i męcz., rocznica sakry biskupiej bpa Kazimierza – polecamy w modlitwie, w sobotę (6.II) św. Pawła Miki o towarzyszy, męczenników.
 3. W środę całodzienna Adoracja, z udzielaniem sakramentów spowiedzi, namaszczenia i Komunii Świętej od godz. 15.30 do 16.30.
 4. Do chorych z Najświętszym Sakramentem udamy się w czwartek od godz. 8.00. Wtedy także możemy udzielić Sakramentu namaszczenia chorych, dla zdrowia ciała i duszy.
 5. Pierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitw o uświęcenie kapłanów, Różaniec i nabożeństwo przed Mszą Świętą wieczorową, o godz. 17.00 prowadzone przez Apostolat Złotej Róży.
 6. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.15 a nabożeństwo po Mszy Świętej porannej i wieczornej; ofiary na tacę na misje.
 7. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec od godz. 17.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
 8. Za tydzień (7.II) niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich i zmianka Kółek Różańcowych. Po Mszach Świętych zbiórka na Chorwację po trzęsieniu ziemi.
 9. Kancelaria: w poniedziałek nieczynna.
 10. Parking parafialny od wtorku będzie zamykany na noc. Dziękuję tym, którzy usunęli swoje samochody na sobotę popołudniu i niedzielę.
 11. Tegoroczna kolęda, niestety niewiele ma wspólnego z tradycją, do jakiej byliśmy przyzwyczajeni i będzie odbywała się w kaplicy.
 12. Mieszkańców poszczególnych ulic i bloków zapraszamy na specjalną Mszę św. w ich intencji o godz. 19.00 (soboty 9.00 i 16.00) (grafik poniżej). 10 minut przed  Mszą św. będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach parafialnych z tych ulic lub bloków. Podczas Eucharystii będziemy prosić o Boże błogosławieństwo dla domów i rodzin oraz o ustanie epidemii. Po Mszy św. odbędzie się krótka adoracja Najświętszego Sakramentu oraz błogosławieństwo wody, którą będzie można zabrać do domu,  pokropić rodzinę i całe domostwo. Każda rodzina otrzyma pakiet kolędowy w którym będzie się znajdował: diecezjalny folder kolędowy, obrazek św. Rocha, list duszpasterzy, obrzęd ,,kolędy domowej” oraz modlitewnik. Dziękujemy za wspólną modlitwę i Bóg zapłać za złożone ofiary.
 13. Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na kolędę indywidualną, będziemy ją realizować od tego tygodnia po osobistym, telefonicznym umówieniu się.
 14. Zapraszam wszystkich prowadzących firmy murarskie z terenu naszej parafii na spotkanie dla mężczyzn dnia 8 II na godz. 18.00 Msza Święta i potem spotkanie formacyjno-organizacyjne związane z budową kościoła i punktu Caritas.
 15. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, a w nim wiele ciekawych artykułów, m.in., na zmiankę Kół Różańcowych.  Zapraszamy do nabycia.
 16. Spotkanie dla mam dzieci I komunijnych – 31.01 (niedz) godz. 19.00, na salkach i on-line; Spotkanie dla Ojców dzieci I komunijnych 6.02 (sobota) godz. 19.00 na kaplicy i on-line. Spotkania będą miały charakter hybrydowy, ks. Przemysław skontaktuje się z Zainteresowanymi przez stronę www oraz FB.
 17. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Michał Tomasz Gwarecki, kaw z par. Zwiastowania NMP w Zamościu oraz Beata Chornicka, panna z par. tut, zap. II i III. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.