1. Dzisiaj 31 niedziela zwykła, gościmy ojców oblatów, którzy opowiedzą o misjach i rozprowadzą kalendarze misyjne. O godz. 17.00 kolejna z 8 katechez przedmałżeńskich, ostania 20 listopada.Otwarte spotkanie Odnowy w Duchu Świętym po Mszy Świętej o godz. 18.00. Przez całą niedzielę 20 min przed Mszą Świętą czytamy ubiegłoroczne kartki wspominkowe i modlimy się za naszych bliskich zmarłych. Zapraszamy trochę wcześniej do kościoła. Za nich odprawialiśmy w ciągu roku 12 Mszy Świętych w każdą ostatnią niedzielę miesiąca i 8 dodatkowych. W przedsionku kościoła wyłożone są karty do wypisywania zmarłych na wypominki. Kartki wyraźnie wypisane prosimy składać w kancelarii lub zakrystii.
 2. Kancelaria nieczynna w poniedziałek i wtorek. Od środy zapraszamy już do kancelarii na ul. Rakowiecką, tutaj przy kaplicy. Dzięki Bogu i ludziom.
 3. We wtorek uroczystość Wszystkich Świętych. (spotkamy się z naszymi patronami poprzez obecność w relikwiach). Chrześcijanin wierzy we wstawiennictwo świętych, poznaje ich i podąża za dobrym przykładem. Wszelkie zabawy w tzw. hellowen są w istocie przymilaniem się ze złymi duchami. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00 z modlitwą za zmarłych i o godz. 18.00. Od 1 do 8 listopada można codziennie zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować tylko za zmarłych.
 4. W środę Dzień Zaduszny – wspomn. Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00 połączona z jutrznią za zmarłych a po niej procesja oraz o godz. 18.00 połączona z nieszporami za zmarłych. Wypominki będą czytane o godz. 6.40; 8.40 i 17.40, zaś w tygodniu od 3 do 8 listopada włącznie o godz. 17.15 różaniec wypominkowy za zmarłych; proszę zapoznać się z rozkładem ulic.
 5. Od 3 listopada rozpoczyna się modlitwa nowenny do św. Jozafata w intencji diecezji siedleckiej przed jubileuszem, synodu oraz o odnowienie wiary w rodzinach i pokój; w tym tygodniu będzie ona odmawiania podczas różańca o 17.15.
 6. I czwartek miesiąca: Nabożeństwo, adoracja i spotkanie Apostolatu Złotej Róży po Mszy Świętej. Po Adoracji spotkanie Odnowy w Duchu Świętym na salkach. Spowiedź od godz. 17.30
 7. I piątek miesiąca – nabożeństwo po Mszy Świętej. Spowiedź od godz. 17.30, taca na misje
 8. I sobota miesiąca – Adoracja od godz. 17.00 najpierw modlitwa rozmyśłania, następnie różaniec za zmarłych z rozważaniami fatimskimi.
 9. Za tydzień: I niedziela miesiąca, spotkanie Kół różańcowych i zmianka po sumie.  
 10. Kończy się miesiąc modlitwy różańcowej. Czy w naszych rodzinach praktykowaliśmy wiarę w pomoc Maryi na naszej drodze do zbawienia? Czy dzieci w Twojej rodzinie umieją odmawiać różaniec? Czy zwróciliśmy uwagę, ze wspólne odmawianie różańca w kaplicy jest świadectwem? Losowanie figury Maryi wśród dzieci biorących udział w różańcu w poniedziałek.
 11. Bardzo dziękuję, Bóg zapłać: Paniom za sprzątanie wikariatów oraz pomoc przy organizacji otoczenia plebanii.
 12. Bóg zapłać za ofiary na budowę: 600 zł z ul. Bajkowej; 500 zł z ul. Jasnej; 400 zł z ul. Gąski Balbinki, Bajkowej, Żwirowej; 300 zł z ul. Czerwonego Kapturka; 200 zł z ul. Kokosowej, Rakowieckiej, Morcinka, Dreszera 2x, Czerwonego Kapturka; 100 zł z ul. Jasnej, Januszewskiej, Południowej; po 50 zł z ul. Rakowieckiej i Radzyńskiej
 13. Dziękuję tym rodzinom, które przyjęły MB i św. Jana Pawła II. Msza Święta za mieszkańców ul. Rakowieckiej 2 z racji Nawiedzenia odprawiona będzie dnia 6 XI o godz. 10.30.
 14. Do nabycia prasa katolicka – Echo Katolickie, w którym m.in.: Jak uniknąć czyśćca i jak pomóc tym, którzy tam trafili? O działalności KSM w naszej diecezji, Każdy święty ma w sobie coś z rycerza; artykuł o ks. Mosaku. Zapraszamy do czytania.
 15. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana: śp. Janina Pawluczyk, l. 89 z ul. Morcinka. Od ostatnich wypominek pożegnaliśmy 40 parafian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.