1. Dzisiaj (30 VIII) XXII niedz. zwykła; ostatnia niedziela miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach: Jutrznia za zmarłych o godz. 8.30, Adoracja z modlitwą o uzdrowienie po Mszy Świętej wieczorowej.
 2. We wtorek 81 roczn. wybuchu II wojny światowej, modl. w int. poległych w obronie Ojczyzny; w czwartek wspomn. św. Grzegorza Wlk. Papieża i dra Kościoła – im. Ks. Bpa Grzegorza Suchodolskiego; w piątek. Bł. Dziewic i męczennic Marii Stelli i towarzyszek, których relikwie posiadamy.
 3. Do chorych z Najświętszym Sakramentem udamy się w czwartek (3.IX) od godz. 8.00. Pierwszy czwartek miesiąca, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji powołań prowadzona przez Apostolat Złotej Róży przedłużająca się do 21.00 w ciszy.
 4. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.15 a nabożeństwo po Mszy Świętej porannej i wieczorowej; ofiary na tacę na misje.
 5. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec od godz. 17.00, (z możliwością spowiedzi) nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
 6. Za tydzień: będziemy gościć misjonarza, ks. Tomasza Denickiego z Jamajki, który zbierze ofiarę do puszek po Mszy Świętej; święcenie tornistrów klas I podczas Mszy Świętej o godz. 10.30. Niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich i spotkanie Kółek Różańcowych.
 7. Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września (wtorek): zapraszamy na Mszę Świętą wszystkie dzieci i młodzież z parafii o godz. 11.00. Proszę rodziców, aby dopilnowali obecności po spotkaniach z wychowawcami. Proszę dopilnować spowiedzi powakacyjnej, może ona być odbyta i z racji I piątku września wcześniej (do tygodnia).
 8. Katechezy dla rodziców i chrzestnych dn. 5 września o godz. 19.00 i 6 września o godz. 16.30 – salki nad kaplicą.
 9. Próba scholii w sobotę o godz. 16.30
 10. A) Kandydaci przygotowujący się do sakramentu bierzmowania (z ubiegłorocznych klas 8): Ks. Mariusz zaprasza na Mszę Świętą z Waszym udziałem w najbliższą niedzielę (6.IX) o godzinie 18.00, a po niej na spotkanie formacyjne i organizacyjne, na którym poda więcej szczegółów. Na to spotkanie zapraszamy także Waszych rodziców. Jednocześnie przypominamy, że termin bierzmowania to 28.09 o godzinie 18.00 Jednocześnie ks. Mariusz przypomina o egzaminie z wiedzy katechizmowej, który odbędzie się w najbliższym czasie, a także o obowiązku comiesięcznej spowiedzi.
  B) Odnośnie bierzmowania uczniów, którzy w tym roku pójdą do klas 7 i 8 informacje w późniejszym czasie.
 11. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Apotolatu Margaretka i tych, którzy chcieliby otoczyć modlitwą kapłanów, na I Diecezjalny Zjazd Apostolatu Margaretka, który odbędzie się 9 września w Białej Podlaskiej w Parafii Wniebowzięcia NMP. Początek spotkania o godz. 10:00. Szczegółowy program znajduje się na plakacie, na tablicy ogłoszeń. Wyjazd 8.30.
 12. W sobotę 5 IX po raz 7 odbędzie się w Siedlcach Męski Różaniec. Zapraszamy na tę modlitwę wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi, wszystkich mężczyzn bez względu na wiek i stan. Początek Msza Św. w katedrze o godz. 7.00. Szczegóły na plakacie.
 13. I Komunia św., termin powakacyjny to 19.09 (sobota) o godz. 11.00. Pierwsze spotkanie przygotowujące odbędzie się w środę 02.09 o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z ks. Przemysławem.
 14. Kancelaria: czynna w poniedziałek i sobotę 8.00 do 9.00 a od wtorku do piątku wracają zwykłe godziny: tzn: od 16.30 do 17.30.
 15. Bóg zapłać za ofiary na poszkodowanych w Bejrucie  wysokości 2057 zł.
 16. Dziękuję za obecność podczas jubileuszu 6 rocznicy powstania parafii, za piuękny wieczór, a dl;a tych co nie byli zachęta aby obejrzeli film „Bezcenny dar”
 17. Na zakończenie wakacji przypominam o obowiązujących przepisach sanitarnych, które są wywieszone na drzwiach kaplicy. Przypominamy, że zawsze była u nas i jest możliwość przyjęcia Komunii Świętej na rękę. Osoby zainteresowane niech ustawiają się na początku każdej z kolejek. Wtedy jest konieczność spożycia Pana Jezusa w obecności kapłana.
 18. W naszym mieście trwa kolejna edycja głosowania na projekty w ramach budżetu obywatelskiego. Przy drzwiach są karty do glosowania – możemy wziąć i zdecydować co miasto może dla nas wykonać. Państwa jako Parafian i mieszkańców osiedla może zainteresować projekt wymiany oświetlenia na osiedlu ulic tzw. bajkowych. Szczegóły u organisty. 
 19. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy.
 20. Wszystkim solenizantkom i solenizantom, jubilatom niech Bóg błogosławi.