1. Dzisiaj (30 VI) jutrznia za zmarłych polecanych w wypominkach i Msza Święta wieczorem w ich intencji; Nabożeństwo czerwcowe (zakończenie) i adoracja po Mszy Świętej wieczorowej z modlitwą o uzdrowienie. Dzisiaj czynimy przebłaganie za grzechy profanacji i świętokradztwa przez odśpiewanie po Mszach Świętych „Suplikacjii”.
 2. We wtorek wspomn. NMP Kodeńskiej, Diecezjalny Dzień Chorego w Kodniu, informacje na tablicy ogłoszeń; w środę święto św. Tomasza, Ap; w czwartek wspomn. Św. Elżbiety; w piątek św. Marii Goretti, poświeciła życie w obronie dziewictwa; w sobotę św. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
  1. Pierwszy czwartek miesiąca, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów prowadzona przez Apostolat Złotej Róży.
  2. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.30 a nabożeństwo po Mszy Świętej porannej i wieczorowej; ofiary na tacę na misje
  3. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec od godz. 17.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
 3. Za tydzień (7.VII) 14 niedz. Zwykła; pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie oraz rozpoczęcie nowenny do MB Szkaplerznej.
 4. Najbliższa wizyta u chorych 1 sierpnia.
 5. Zbliża się wymarsz 39 Pieszej Podlaskiej Pielgrzymki na Jasną Górę. Do pielgrzymowania przygotowuję się również grupa numer 3, w skład której wchodzi nasza parafia. W tym roku wyruszamy pod hasłem „W mocy Ducha Świętego”. Zapraszamy stałych pielgrzymów, a także tych którzy mają zamiar pielgrzymować z nami w tym roku, bądz wciąż jeszcze zastanawiają się, na spotkanie pielgrzymkowe w niedziele 7 lipca br. w parafii Ducha Świętego w Siedlach, które rozpocznie się wspólną mszą świętą o godz. 10.15, a po niej spotkanie w salce przy plebanii. Ks. Radosław Piotrowski przewodnik gr. nr 3; idzie także nasz ks. Przemysław.
 6. Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w procesjach przez Oktawę Bożego Ciała, zapraszamy na całodzienne adoracje eucharystyczne w ciszy w każdą środę. W miesiącu lipcu na zakończenie adoracji będziemy odmawiać Litanię do Najdroższej Krwi Chrystusa Pana.
 7. Bóg zapłać za ofiary z tygodnia w sumie 2900 zł; Nowym małżeństwo przypominam, że parafianie zobowiązali się do kwartalnego wspierania budowy w naszej parafii w dobrowolnej kwocie od rodziny. Posiadającym konta podpowiem, że najłatwiej ustawić zlecenie stałe, nr konta parafialnego na stronie. Rozpoczęły się prace przy chodniku. Bóg zapłać.
 8. Rejonowe spotkanie Kółek Różańcowych dnia 6 lipca od godz. 10.-14.30 w kościele św. Józefa w Siedlcach. W programie Eucharystia, konferencja, Adoracja i Różaniec oraz Agapa. Proszę zgłaszać chęć uczestnictwa u swoich zelatorów a delatorzy zgłaszają do zelatorki parafialnej do jutra włącznie.
 9. Kancelaria czynna w porządku wakacyjnym codziennie od 8.00 do 9.00. Przypominamy, że do kościoła obowiązuje strój godny i elegancki, nie sportowy; nie wypada wchodzić w strojach krótkich czy na ramiączkach, prześwitujących albo w klapkach. Uszanujmy świętość Chrystusa i nie przeszkadzajmy w modlitwie innym.
 10. Prosimy o podawanie intencji zajętych Mszy Świętych najpóźniej 2 tygodnie przed terminem. W przeciwnym wypadku zajęte terminy będą anulowane.
 11. Pielgrzymka do Medjugorie, w dniach 9-16 września, zwiedzanie Mostaru, wyjazd nad morze, wodospady, modlitwa u Królowej Pokoju. Cena 550 zł i 230Euro Zapisy w zakrystii.
 12. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, a w nim: o posłudze biskupa Piotra; „Rozwód ma w sobie coś z zabójstwa” o niepokojących statystykach i wezwaniu do wierności. Zachęcamy do czytania.
 13. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Kazimierz Heyda, l. 71 z osiedla Dreszera. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 10.00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.