1. Dzisiaj (23.V), (30.V), Uroczystość Najświętszej Trójcy, zakończenie czasu obowiązkowej, rocznej spowiedzi.
 2. Dzisiaj (30.V) gości w naszej kaplicy figura Matki Bożej Różańcowej z Sanktuarium Fatimskiego na Krzeptówkach. Jej kustosz, ks. Krzysztof Czapla, głosi kazania i propaguje ideę Męskiego Różańca. Zapraszamy na 4 części różańca tego dnia połączonego z adoracją : po Mszy Świętej o godz. 7.00 prowadzi Apostolat Złotej Róży; o godz. 15.00 Apostolat Fatimski i członkowie Wspólnoty Miłości Ukrzyżowanej; o godz. 16.00 siostry i bracia z Róż Ojców za dzieci, Matek za dzieci oraz Rodziców za dzieci – zapraszamy też całe, młode rodziny z dziećmi ; o godz. 17.00 Koła Różańcowe. Po Mszy o godz. 18.00 Nabożeństwo majowe i Adoracja do godz. 21.00 przy świętych znakach. Od 15.00 do 21.00 będzie wystawiony Najświętszy Sakrament.
 3. Msza Święta z racji nawiedzenia rodzin parafii przez Obraz MB Różańcowej za mieszkańców ul. Morcinka dnia 30 V o godz. 12.00. Po tej Mszy obraz rozpocznie nawiedzenie rodzin w bloku Łukowska 4, potem: Łukowska jednorodzinne, Radzyńska, Pomarańczowa, Południowa, Zielna i przyległe, Tulipanowa.
 4. W poniedziałek (24.V) obchodzimy święto Nawiedzenia NMP; we wtorek wspomn. św. Justyna, męczennika;
 5. W środę nie będzie całodziennej adoracji, przygotowujemy ołtarze i nasze domy na uroczystość Bożego Ciała.
 6. W czwartek (3. VI) urocz. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało), procesja po Mszy Świętej o godz. 9.00. Pozostałe Msze Święte: godz. 7.00, po procesji (po godz. 11.00), i o 18.00. Miejsca ołtarzy jak w tamtym roku: koło państwa Szczygłów (odpowiedzialna ul. Grabianowska); k. państwa Plichtów (odpowiedzialna ul. Południowa); przy kapliczce na Bajkowej (odpowiedzialna ul. Bajkowa); na ul. Zielonej k. państwa Potiopa (odpowiedzialna ul. Jasna i Zielona). Plansze na plebanii. Prosimy o przygotowanie sztandarów i feretronów oraz religijne ozdobienie okien na trasie procesji, dzieci kl. III i IV w strojach komunijnych, dziewczynki zapraszamy do sypania kwiatków a chłopców do niesienia różańca.  I czwartek miesiąca będzie odprawiony podczas procesji.
 7. Pierwszy piątek miesiąca (3V) nabożeństwo po Mszy Świętej o godz. 7.00 i 18.00. Od piątku, przez całą Oktawę Bożego Ciała po Mszy Świętej wieczorowej procesja eucharystyczna. Zapraszamy dzieci.
 8. W sobotę (5.VI) wspomn. św. Bonifacego, biskupa.
 9. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec, uwaga zmiana, po Mszy Świętej o godz. 18.00.
 10. Za tydzień (6.VI), X niedz. zw., puszka na budowę kościołów w diecezji; niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich, procesja eucharystyczna i spotkanie Kółek Różańcowych
 11. Uwielbienie „Siedlce dla Jezusa”, odbędzie się na na parkingu par. św. Józefa, w Boże Ciało (3.VI) (godz. 19.00), połączony z modlitwą, Adoracją i świadectwami. Współorganizuje go nasza Parafia. Mogą się udać na niego całe rodziny, nawet z dziećmi, warto wziąć coś do siedzenia i coś od deszczu (w razie czego). Wstęp wolny, z zachowaniem reguł sanitarnych.
 12. W tym tygodniu kancelaria nieczynna w poniedziałek i czwartek.
 13. Mężczyzn z siekierami i szpadlami w rękawicach zapraszam do prac w piątek na godz. 9.00. Oczyścimy plac pod parking.
 14. We wtorek rozpoczyna się czerwiec, więc zapraszamy na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, będzie ono sprawowane po Mszy Świętej wieczorowej, zachęcam do odmawiania litanii także i w domu.
 15. Rocznica I Komunii Świętej odbędzie się 6.06 2021 r. o godz. 12.00.
 16. Wyjazd na Kongres Kół Różańcowych na Jasną Górę: w dniach 4.06 godz. 8.00 – 5 czerwca, cena 130 zł; zapisy u zelatorów.
 17. Zapowiedzi przedślubne: Michał Ksionek, kawaler z par tut., i Karina Chybowska, panna z par. Wołyńce zapow. II; Diana Brzezińska, panna i Arkadiusz Tomasik, kaw. Oboje par. tut., zapow. II; Paweł Andrzej Wrzecionkowski, kaw. Z par. św. Wojciecha w Warszawie i Katarzyna Czajka, panna z par tut., zapow. I; Dominik Grontkowski, kaw. Z par. św. Katarzyny w Małaszewiczach i Martyna Anna Chryć, panna z par. tut., zapow. I; Klaudia Norwa, panna z par. tut., i Tomasz Ejchler, kaw. Z par Bożego Ciła w Siedlcach zapow I Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 18. Echo Katolickie a w nim: Materiały formacyjne dla Kół Żywego Różańca, o księdzu który poszedł z parafianami na śmierć, Każde małżeństwo da się uratować, o Urszuli Ledóchowskiej – niezwykłej hrabinie. Zachęcamy do czytania;
 19. Za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach, wieczny odpoczynek racz im dać Panie.