1. Dzisiaj (3.X), XXVII niedz zw.; niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich. Zaś Zmianka Kółek Różańcowych o godz. 17.00, Różaniec o godz. 17.15. Zbiórka do puszek po Mszach Świętych dla chorej na nowotwór Zuzi, naszej parafianki.
 2. Dzisiaj (3.X) można oddać krew, zrobić podstawowe badania w przychodniach, zobaczyć pokaz sprzętu ratowniczego i pokaz udzielania I pomocy wszystko od 10.-14 na placu gen. Sikorskiego. Zaprasza Polski Czerwony Krzyż.
 3. W poniedziałek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, a o godz. 18.45 Krąg Biblijny; we wtorek św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy; w czwartek Najświętszej Maryi Panny Różańcowej; w piątek Msza Święta za Ojczyznę o godz. 18.00 a po niej zapraszam na spotkanie nastolatków i młodych mężczyzn; mężczyzn z Kół Różańcowych męskich, także Ojców za dzieci i wszystkich chętnych mężczyzn na spotkanie poświecone budowaniu męskości wg św. Jana Pawła II.
 4. Wizyta u chorych z Najświętszym Sakramentem w czwartek od godz. 8.00.
 5. Za tydzień (10.X) XXVIII niedz. zw., Dzień Papieski, centralna siedlecka Msza Święta o godz. 12.00 w naszej kaplicy, rozstrzygnięcie konkursu papieskiego i złożenie kwiatów pod pomnikiem papieża. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek dla zdolnej młodzieży z uboższych rodzin.
 6. Z okazji Dnia Papieskiego w naszej kaplicy odbędzie się o godz. 19.00 Spektakl malowania Piaskiem zatytułowany „Pontyfikat Jana Pawła II malowany piaskiem”. To podróż przez najważniejsze momenty pontyfikatu papieża Polaka, opowiedziany i zarysowany artystycznie, wyświetlony na kinowym ekranie. Serdecznie zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież, gdyż tylko 158 osób na świcie maluje piaskiem. 10 X godz. 19.00 w naszej kaplicy, wstęp wolny, chętni będą mogli złożyć dobrowolną ofiarę.
 7. Zapraszam Radę Ekonomiczną na spotkanie dnia 5 października (wtorek) o godz. 19.00
 8. Trwają nabożeństwa Różańcowe, każdego dnia o godz. 17.15. Prosimy, aby w tym tygodniu liderzy poszczególnych Grup i Kół Różańcowych zapisali się jeszcze na prowadzenie Różańca św. w październiku. Jeśli nie możemy być w kaplicy, odmawiajmy w domu, aby zapraszać Maryję do swojego życia i łatwiej dostąpić zbawienia.
 9. Trwają katechezy przedmałżeńskie. Więcej info u ks. Przemysław (kontakt na Facebook i stronie www). Młode małżeństwa zapraszany do formowania się w Domowym Kościele.
 10. Wykłady p. Pulikowskiego na temat męstwa i relacji rodzinnych w par. Bożego Ciała dn. 8.i 9 X. Informacje na plakacie.
 11. Pokutny marsz różańcowy dnia 17 X początek w par. św. Józefa Msza Święta o godz. 13.00
 12. Książka intencji mszalnych na 2022 r. jest dostępna w kancelarii.
 13. Nauki chrzcielne rozpoczną się: 9.X (sob.) godz. 19.00 i 10.X godz. 16.30.
 14. Kancelaria w systemie zwykłym: poniedz. – nieczynna, wt. śro. czw. pt. – 16.30-17.30, sob.- 8.00-9.00.
 15. Echo Katolickie a w nim: kilka artykułów poświęconych 25 roczn. beatyfikacji Męcz. Podlaskich Dzisiaj ks. Biskup kieruje do nas list w którym: wskazuje na Błogosławionych jako na świadków miłości Chrystusa w Kościele i osobie Papieża, oraz troski o rodzinę. Zachęcamy do czytania.
 16. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Patrycja Katarzyna Borkowska, panna z par. tut., i Łukasz Rafał Wiater, kaw. z par. Ducha Świętego w Siedlcach, zapow. III, Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 17. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice niech Bóg błogosławi.