1. Dzisiaj (3.V), Pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP transmitowane; po sumie Adoracja dla wszystkich. Zmianka różańcowa przełożona na 10.V na godz. 11.30, zapraszam do kaplicy zelatorów. Msza Święta w intencji Ojczyzny o godz. 12.00. Módlmy się za naszą Polskę, rozrywaną przez sąsiadów jak też tych, którzy z nimi współpracują w wojnie informacyjnej. To także Niedziela Dobrego Pasterza (zawsze IV Wielkanocy).
 2. Dzisiaj rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o powołania. Przez cały tydzień będziemy zanosić prośby, aby młodzi ludzie z naszej parafii wybrali służbę Chrystusowi i bliźnim w Kościele jako kapłani, osoby życia konsekrowanego.
 3. W poniedziałek (4.V) wspomn. św. Floriana, męczennika, We wtorek (5.V) wspomnienie dowolne św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana, w środę (6.V) święto św. Apostołów Filipa I Jakuba; w piątek (8.V) urocz. św. Stanisława, bpa i męczennika, gł. patrona Polski, Msza Święta za Ojczyznę o godz. 18.00
 4. W środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. Pierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitw o uświęcenie kapłanów, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) i nabożeństwie majowym, następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów prowadzona przez Apostolat Złotej Róży przedłużająca się adoracją do godz. 21.00.
 6. Do chorych z Najświętszym Sakramentem udamy się w czwartek od godz. 8.00, prosimy o potwierdzenie przybycia.
 7. Za tydzień: 5 niedz wielkanocna, niedziela modlitwy za dobrodziejów i ofiarodawców (2 mca).
 8. Przypominamy, że na chwilę obecną do naszej kaplicy może wejść maksymalnie 18 osób, zachowując pozostałe przepisy sanitarne, nie licząc księży i posługujących w liturgii. Wewnątrz kaplicy, podczas Mszy Świętej pierwszeństwo mają Ci, którzy zamówili na daną godzinę intencje.
 9. Kaplica otwarta każdego dnia od rana do wieczora (oprócz soboty od godz. 11.00), z wystawionym Najświętszym Sakramentem od godz. 15.00 do 16.00 i możliwością przyjęcia Komunii Świętej i spowiedzi. Przypominam o obowiązku rocznej spowiedzi w okresie Wielkanocy. (Nikt nie jest z tego zwolniony, nawet dzieci i młodzież). Można także umówić się telefonicznie z każdym z księży w sprawie sakramentów. Numery telefonów podane na stronie i na FB.
 10. W związku z I Komunią Świętą proszę rodziców o wypełnienie rozesłanej ankiety w kwestii terminu najpóźniej do poniedziałku wieczór. Późniejsze odpowiedzi nie będą brane pod uwagę.
 11. Uwaga narzeczeni, którzy zgłosili chęć zawarcia sakramentu małżeństwa w naszej parafii i nie odbyli katechez: proszę jak najszybciej skontaktować się z ks. Przemysławem, Tel. 534496254
 12. Bóg zapłać za ofiary składane na funkcjonowanie parafii na konto i osobiście.
 13. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy.
 14. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Anna Kosiorek, panna, zam. par. Tutejsza i Kamil Wyżywaniak, kawaler, zam. par. św. Józefa w Siedlcach zap. 1.Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.

Za poległych w obronie Ojczyzny i za zmarłych wskutek różnych chorób także epidemii: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.