1. Dzisiaj (3.IV) V niedziela WP, dzień Komunii św. Generalnej, wynagrodzenia za trudy Ojca Rekolekcjonisty; Nabożeństwo I niedzieli po sumie; zaś zmianka Różańcowa i nowenna do Sł. Bożej Pauliny Jaricot o godz. 16.45, potem Gorzkie żale z nauką pasyjną o godz. 17.15 Po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy młodzież na konferencję. Bóg zapłać ks. Jarosławowi Mitrzakowi za wygłoszone rekolekcje, życzymy zdrowia, wytrwałości i sił w pracy misyjnej na Wschodzie.
 2. W środę całodzienna adoracja Najświętszego. Sakramentu.
 3. Do chorych udamy się w czwartek (7.IV), proszę w zakrystii zgłaszać zapotrzebowanie na wizytę przedświąteczną do nowych chorych.
 4. Pierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitw o uświęcenie kapłanów, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczornej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów prowadzona przez Apostolat Złotej Róży, Margaretki i Odnowę w Duchu Świętym.
 5. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej, czyli Palmowa: procesja z palmami przed Mszą Świętą o godz. 12.00. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy Świętej. Dzieci na 10.30 przyniosą skarbonki z jałmużny wielkopostnej, o godz. 17.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Siedlecka droga krzyżowa o godz. 19.00 od kościoła św. Józefa do katedry. Zachęcamy do udziału przedstawicieli rodzin.
 6. 11 rodzin z naszej parafii przyjęło Ukraińców pod swój dach, Bóg zapłać. Dziękuję za wszelkie złożone na ich rzecz dary i za pracę naszej Caritas parafialnej. Zapraszamy Ukraińców katolików i grekokatolików do kaplicy na nabożeństwa. Msza katolicka po ukraińsku w kościele św. Stanisława w niedziele o godz. 14.00; Boska Liturgia w obrządku greckokatolickim: w par. Niwiski, niedz. godz. 14.00.
 7. Kancelaria nieczynna w poniedziałek i piątek.
 8. Katechezy dla rodziców i rodziców chrzestnych odbędą się w sobotę (9.IV) godz. 19.00 i niedzielę (10.IV) godz. 16.30.
 9. Msza Święta z Ojczyznę w piątek (8.IV) o godz. 18.00.
 10. Na Pasję zapraszają uczniowie i rodzice Katolickiej Szkoły Podstawowej do CKIS – u, dnia 13 IV na godz. 17.00 (jedyna dostępna) (możliwość rejestracji elektronicznej od jutra).
 11. Trwa nawiedzenie obrazu MB Różańcowej w Rodzinach parafii, 7 IV kończy ona pobyt u rodzin w bloku Rakowiecka 38 i rozpoczyna  nawiedzenie od końca ul. Rakowickiej, domy indywidualne. Proszę przedstawicieli o odbiór obrazu.
 12. Tegoroczna Siedlecka Ekstremalna Droga Krzyżowa odbędzie się w piątek 8 IV. Początek: Msza Święta o godz. 20.00 w par. bł. Męczenników Podlaskich. Szczegóły Facebook: EDK Siedlce.
 13. Możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30 do 18.00 każdego dnia oprócz niedziel i modlitwy o nawrócenie Rosji i wszystkich ludzi złej woli, nas samych oraz pokój na ziemi. Proszę chętnych z Kół Różańcowych i innych wspólnot o prowadzenia Różańca od godz. 17.20
 14. Porady prawne bezpłatnie we wtorek (5.IV) od godz. 17.00 do 18.00 na salkach nad kaplicą.
 15. Echo Katolickie a w nim: Czy obecnie wypełniają się fatimskie proroctwa?, O sposobie rozmowy małżeńskiej, Jak nie zdegradować człowieka – tekst Granice. Zachęcamy do czytania.
 16. Zapowiedzi przedślubne: Rafał Aleksiuk, kaw. z il Zielonej, par. tut., i Klaudia Prekurat, panna z par. św. Maksymiliana w Siedlcach, zapow. III.; Hubert Przybyłek, kaw. z par. Oleksin i Małgorzata Pachnik, panna z par. tut. zapow. II; Karol Domański, z os. Dreszera, par. tut., i Marta Kosyl, panna z Dąbrówki-Ług, par. Skórzec, zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 17. Za wszystkich, którzy zginęli w nagłych wypadkach oraz zginęli w tej wojnie – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
 18. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice niech Bóg błogosławi.