1. Dzisiaj (3.II) IV niedziela zwykła, pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie.
 2. We wtorek (5.II) wspomn. św. Agaty, dziewicy i męczennicy, także rocznica święceń biskupich bpa Kazimierza; w środę (6.II) wspomn. św. męcz. Pawła Miki i towarzyszy, także św. Doroty, dziewicy i męczennicy; w czwartek bł. Piusa IX, papieża; w piątek św. Józefiny, Bakhity, męczenniczki islamu; 9 II – bł. Anny Katarzyny Emmerich, dziewicy.
 3. Zapraszamy na krąg biblijny w poniedziałek o godz. 19.00
 4. W środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. Pierwszy czwartek miesiąca, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów prowadzona przez Apostolat Złotej Róży.
 6. Za tydzień (10.II) V niedz. Zwykła; po Mszy Świętej o godz. 18.00 (realnie godzina 19.10) przez kolejne niedziele odbywać się będzie Seminarium Wiary. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy zechcą odnowić się w przeżywaniu swojej relacji z Bogiem i z ludźmi. ; 10 II także pierwsza katecheza przedmałżeńska, godz. 16.45 salki nad kaplicą, potrwają do 10 marca w każdą niedzielę
 7. Planujemy pielgrzymkę do św. Józefa do Kalisza, Sieradza, śladami s. Faustyny i Maksymiliana Kolbe oraz do Lichenia, w dniach: 27-28 kwietnia. (Tylko sobota i Niedziela Miłosierdzia). Cena ok. 200 zł. Zaliczka 30 zł, zapisy w zakrystii.
 8. Kancelaria czynna w porządku feryjnym, czyli rano od godz. 8.00 do 8.45. Nieczynna po południu.
 9. Biblioteka czynna w soboty od godz. 10.00 do 12.00.
 10. Bóg zapłać naszej Scholi i Chórowi miasta Siedlce oraz naszemu Panu organiście za wczorajszy piękny koncert kolęd.
 11. 14 lutego br. (czwartek) Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Siedleckiej i Domowy Kościół zapraszają na I Siedleckie Walentynki. Zapraszamy Małżonków, Narzeczonych i Zakochanych, wszystkich, którzy chcą pomodlić się do Boga, Źródła miłości przy relikwiach św. Walentego!. Zapisy do 12.02. 2019 r. pod nr tel. 668-202-389. Szczegóły na plakacie
 12. Spotkanie matek dzieci Komunijnych w niedzielę 17.lutego godz. 18.00 Msza Święta i spotkanie na salkach;
 13. Echo Katolickie przy drzwiach kaplicy a w nim: Biada światu bez zakonów i osób konsekrowanych – kim są i jak żyją; całkowicie sparaliżowana, niewidoma przez 50 lat spożywała jedynie konsekrowaną hostię – o Marcie Robin; Czego w kwestii religii w szkole mogą oczekiwać od państwa płacący podatki Polacy; Zachęcamy do czytania.