1. Dzisiaj (29.XII): niedziela świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Jutrznia za zmarłych o godz. 8.30 a o godz. 18.00 Msza za zm. Polecanych w wypominkach.
 2. Za tydzień II niedziela Narodzenia Pańskiego, pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie
 3. W tym tygodniu kancelaria czynna w porządku kolędowym czyli od 8.00 do 8.45. W czwartek kancelaria nieczynna.
 4. We wtorek wspomn. Św. Sylwestra, zakończenie Starego Roku, zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne przed wystawionym Najświętszym Sakramentem po Mszy św. o godz. 17.00.
 5. W środę (1.I) urocz. Św. Bożej Rodzicielki Maryi, obowiązek uczestnictwa we Mszy Świętej, nie ma Mszy świętej o godz. 7.00, odpust zupełny za udział w publicznym śpiewie hymnu „O Stworzycielu..”, w czwartek (2 I) wspomn. Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bpów i drów Kościoła; w piątek (3.I) Najświętszego Imienia Jezus.
 6. Pierwszy czwartek miesiąca, od godz. 8.00 udajemy się do chorych; nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów prowadzona przez Apostolat Złotej Róży. Spowiedź od 17.30
 7. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.30 a nabożeństwo po Mszy Świętej porannej i wieczorowej; ofiary na tacę na misje.
 8. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec od godz. 17.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00. Spowiedź od godz. 17.15
 9. Trwa Wizyta Kolędowa W tym roku odwiedzamy parafian w składzie ks. Proboszcz, ks. Mariusz, ks. Przemysław, ks. Mateusz i ks. Bogumił. Na stole przygotowujemy krzyż, świece, kropidło z wodą święconą, zeszyty od religii, indeksy katechezy studenckiej, Pismo Święte. Prosimy, aby odprowadzać księdza do następnego mieszkania, które powinien odwiedzić, a w miarę możliwości oczekiwać też przed domem czy mieszkaniem na kapłana. Ksiądz udaje się z modlitwą, błogosławieństwem do naszych domów, zapoznaje parafian i sytuację rodziny, to także okazja do deklaracji i wsparcia budowy kościoła. W tym roku ofiary przeznaczone będą na fundamenty kościoła oraz opłaty projektowe. Szczegóły wizyty w dostarczonej z opłatkiem ulotce albo przy wyjściu z kaplicy, oraz na naszej stronie internetowej i profilu Facebooka.
 10. Opłatek parafialny dla wszystkich i wspólne kolędowanie wszystkich wspólnot i grup parafialnych: będzie miało miejsce 6 stycznia po Mszy Świętej o godz. 18.00. Zapraszamy na Jasełka w wykonaniu uczniów SP nr 5. Prosimy o kontakt odpowiedzialnych za Grupy.
 11. Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji kolędy. Bóg zapłać za ofiarowane choinki do kaplicy: p. Zdanowskiemu z ul. Wiejskiej, p. Mokobodzkiemu z ul. Południowej oraz p. Skolimowskiemu z ul. Miłej.
 12. Nasz chór młodzieży nagrał płytę z kolędami; do nabycia w zakrystii, dochód przeznaczany na fundamenty kościoła. Ks. Mariusz jest z płytą w par. św. Zygmunta w Łosicach a ks. Przemysław w Pilawie.
 13. Pielgrzymka do Rzymu i Włoch na 100-lecie urodzin Karola WOjtyły, naszego Patrona. Odwiedzimy: Padwę, Loreto, Manopello, Lanciano, San Giovani Rotondo, Neapol (ks. Dolindo, św. January, MB Nieustającej Pomocy), Cascię (św. Rita) i Asyż (św. Franciszek). Bogatszy program, więcej informacji tutaj
 14. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Marek Wiewiórka, l. 51 z ul. Bananowej. Pogrzeb we wtorek o godz. 12.00. W związku z tym ul. Kolęda na ul. Bananowej rozpocznie się od ul. Daktylowej, a na czas pogrzebu zostanie na tej ulicy przerwana. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.