1. Dzisiaj (29.X), 30 niedz. zw. Ostatnia niedziela miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach: Jutrznia za zmarłych o godz. 8.30, Nie będzie comiesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu wieczorem. Podczas wszystkich Mszy Świętych będziemy gościć przedstawiciela Wyższego Seminarium Duchownego, który wygłosi kazania, zbierze ofiary na tacę na funkcjonowanie tej uczelni oraz rozprowadzą kalendarze cegiełki i książki o historii diecezji z podpisem autora. Można także zadeklarować dary natury: owoce, warzywa i inne.
 2. Dzieci klas III SP zapraszamy w niedzielę (29.X) na godz. 12.00 na kolejne spotkanie przed przyjęciem I Komunii Świętej.
 3. W środę (1.XI) Uroczystość Wszystkich Świętych, obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. (spotkamy się z naszymi patronami poprzez obecność w relikwiach). Chrześcijanin wierzy we wstawiennictwo świętych, poznaje ich i podąża za dobrym przykładem. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00, z procesją za zmarłych oraz o godz. 18.00. Ofiary na tacę na misje. Od 1 do 8 listopada można codziennie zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować tylko za zmarłych (jednego dnia jedną konkretną osobę).
 4. W czwartek (2.XI) Dzień Zaduszny Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00 połączona z jutrznią za zmarłych a po niej procesja oraz o godz. 18.00 połączona z nieszporami za zmarłych. Wypominki wszystkie będą czytane o godz. 6.40; 8.20 i 17.20. Pierwszy czwartek miesiąca, obejdziemy jako modlitwę za zmarłe osoby konsekrowane podczas czytania wypominek.
 5. Kartki wspominkowe, przy drzwiach kaplicy. Można je także wydrukować z Internetu (FB i www) i złożyć do końca czytania wypominek. Czytanie wypominek z różańcem za zmarłych od 3 do 10 listopada włącznie, o godz. 17.15; proszę zapoznać się z rozkładem ulic i zapraszamy, szczególnie dzieci i młodzież, aby pomodlili się za swoich bliskich.
 6. Odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem dnia 9 XI od godz. 8.00.
 7. Pierwszy piątek miesiąca (3.XI) spowiedź od godz. 17.15 a nabożeństwo po Mszy Świętej porannej i wieczornej; ofiary na tacę na misje. Od piątku (3.XI) rozpoczynamy nowennę do św. Jozafata w intencji uproszenia pokoju z naszymi wschodnimi sąsiadami i oddalenia błędów komunizmu – po Mszy Świętej godz. 18.00
 8. Pierwsza sobota miesiąca (4.XI). Adoracja od godz. 17.00, Różaniec za zmarłych a nabożeństwo po Mszy Świętej o godz. 18.00. św. Karola Boromeusza, bpa – dzień patronalny Karola Wojtyły- św. Jana Pawła II
 9. Za tydzień (5.XI), Niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu: o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich i zmianka różańcowa; o 17.15 różaniec za zmarłych.
 10. Rodzice dzieci klas I i II SP proszeni są o odebranie pomocy do przygotowania do I Komunii Świętej z zakrystii.
 11. Książka intencji mszalnych na 2024 r. dostępna w zakrystii od 6. XI, wcześniej tylko w kancelarii.
 12. W naszej paraii odbywa się trwające 33 dni przygotowania do osobistego poświęcenia się Chrystusowi przez Maryję, a akt oddania będzie miał miejsce 26 XI w uroczystość Chrystusa Króla. Książki są do odebrania w zakrystii dzissiaj. Kolejne spotkanie w sobotę 4 XI po Mszy Świętej wieczornej i nabożeństwie (godz. 19.00).
 13. Niezależnie czy jesteś młody czy starszy, biedny czy bogaty, szczęśliwy czy w rozpaczy, Bóg Cię kocha. Chcesz tego doświadczyć? Pargniesz pogłębić swoją wiarę? Myślałeś by bezgranicznie zaufać Jezusowi? Zapraszamy: przyjdź na katechezy, które są głoszone w katedrze siedleckiej w poniedziałki i środy o godz. 19/00, już od 16 X. Ks. Proboszcz i ekipa głoszących czekają na Ciebie.
 14. W Echu Katolickim: ciekawe artykuły. Zachęcamy do czytania.
 15. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice, niech Bóg błogosławi.