1. Dzisiaj (29 października), 30 niedziela zwykła, przed kaplicą zbiórka podpisów na rzecz obywatelskiego projektu Zatrzymaj aborcję (potrzebny nr PESEL), po Mszach Świętych zbiórka na Panamę.
 2. W sobotę wspomn. św. Karola Boromeusza, bpa, patrona Karola Wojtyły.
 3. Serdecznie zapraszamy młodzież zwłaszcza przygotowującą się do bierzmowania na wieczór świętych w najbliższy wtorek o godz. 19.00. Ponownie zagości w naszej parafii o. Maciej Majek, ojciec duchowny WSD. W programie wieczoru: konferencja, adoracja, Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu, czuwanie na relikwiach świętych oraz słodki poczęstunek. Zapraszamy.
 4. W środę uroczystość Wszystkich Świętych, obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. (spotkamy się z naszymi patronami poprzez obecność w relikwiach). Chrześcijanin wierzy we wstawiennictwo świętych, poznaje ich i podąża za dobrym przykładem. Wszelkie zabawy w tzw. hellowen są w istocie przymilaniem się ze złymi duchami. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00 z procesją za zmarłych i o godz. 18.00. Od 1 do 8 listopada można codziennie zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować tylko za zmarłych.
 5. W czwartek Dzień Zaduszny – wspomn. Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00 połączona z jutrznią za zmarłych a po niej procesja oraz o godz. 18.00 połączona z nieszporami za zmarłych. Wypominki będą czytane o godz. 6.40; 8.20 i 17.20, zaś w tygodniu od 3 do 8 listopada włącznie o godz. 17.15 różaniec wypominkowy za zmarłych; proszę zapoznać się z rozkładem ulic.
 6. Od 3 listopada rozpoczyna się modlitwa nowenny do św. Jozafata w intencji diecezji siedleckiej przed jubileuszem, synodu oraz o odnowienie wiary w rodzinach i pokój; w tym tygodniu będzie ona odmawiania po Mszy Świętej o godz. o 18.00.
 7. I czwartek miesiąca: Nabożeństwo, adoracja i spotkanie Apostolatu Złotej Róży po Mszy Świętej. Po Adoracji spotkanie Odnowy w Duchu Świętym na salkach. Spowiedź od godz. 17.15
 8. I piątek miesiąca – nabożeństwo po Mszy Świętej. Spowiedź od godz. 17.15, taca na misje
 9. I sobota miesiąca – Rozmyślanie od godz. 17.00, następnie różaniec za zmarłych z rozważaniami fatimskimi, zaś adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o godz. 18.00
 10. Za tydzień: I niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP, Adoracja spotkanie Kół różańcowych i zmianka po sumie. Za tydzień: także można będzie złożyć podpisy pod projektem przeciwko aborcji
 11. Zapraszamy kandydatów do I Spowiedzi i Komunii św. wraz z rodzicami w przyszłą niedzielę (5.XI)  na godz. 16.00 na Mszę św. a po niej spotkanie. 5 listopad to również ostateczny termin zapisywania dzieci do uczestnictwa w przygotowaniu do I Komunii.
 12. Bardzo dziękuję za przygotowanie Odpustu: chórowi, scholii, ministrantom, ekipie dekoracyjnej, fundatorom pelerynek dla dziewczynek sypiących kwiatki, uczestniczących w procesji, za zadbanie o nasze klombiki.  Bóg zapłać.
 13. Najlepsze życzenia dla naszego KSM-u w 1 rocznicę jego powstania, niech wzrastają w łasce, siłach i liczebności członków. KSM-em opiekuje się ks. Mariusz, pamiętamy o ks. Jakubie, który zainicjował jego założenie.
 14. Alumni III roku WSD naszej Diecezji mają zaszczyt zaprosić na sztukę pt. „Ostatni buntownik 1865, czyli rzecz o ks. Brzósce” Więcej informacji na plakacie.
 15. Festiwal Filmów Chrześcijańskich od 4 listopada, 8 filmów nie pokazywanych dotąd w kraju. Informacje na plakacie.
 16. Wyjazd dla mężczyzn na oblężenie Jasnej Góry, informacje na plakacie.
 17. Przy wyjściu kartki wypominkowe do modlitwy za naszych zmarłych. Koniecznie proszę je wypełnić z dokładnym adresem (z numerem domu i mieszkania) oraz wspólnie z dziećmi i młodzieżą, aby i za nas kiedyś wypełniły.
 18. Dziękuję paniom bibliotekarkom za zorganizowanie konkursu plastycznego: „Jan Paweł II w życiu mojej parafii”, w którym uczestniczyło 15 dzieci. Biblioteka w tym tygodniu nieczynna.
 19. Nowy nr Echa Katolickiego a w nim:; Zachęcamy do czytania.

Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Zbigniew Woźniak, l. 65 z ul. Dreszera. Za ś.p Zbigniewa uczestnicy pogrzebu z ofiar złożonych na tacę zamówili 4 Msze św: 31.10 ( 7dz.), 25.11 (30 dz), 22.12, 06.01 Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.