1. Dzisiaj niedziela, po Mszach świętych puszka na wystrój kaplicy w KLO w Siedlcach, gdzie także katechizuje ks. Przemysław; – kolejne katechezy przedmałżeńskie, dziś o 16.40 w salach nad kaplicą. – dzisiaj odpust w parafii św. Teresy o godz. 12.00
 2. – po Mszy Świętej o godz. 18.00 adoracja i czuwanie modlitewne z modlitwą o uzdrowienie.
 3. – po sumie (godz. 12.00) nowenna przed nawiedzeniem Obrazu MB Różańcowej.
 4. W poniedziałek wspomn. Św. Hieronima, kapłana, dra Kościoła; -w       w środę św. Aniołów Stróżów i całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu -w       piątek Św. Franciszka z Asyżu -w       sobotę św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.
 5. -we      wtorek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i dra Kościoła
 6. Pierwszy czwartek miesiąca, Różaniec o godz. 17.15 prowadzony przez Apostolat Złotej Róży nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie spotkanie formacyjne Apostolatu Złotej Róży.
 7. Do chorych udamy się w czwartek o godz. 8.00
 8. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.15 a nabożeństwo po Mszy Świętej porannej i wieczorowej; ofiary na tacę na misje.
 9. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja od godz. 17.00, różaniec od 17. 15 nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
 10. Za tydzień (6 X): pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Zmianka Kółek Różańcowych o godz. 17.00, Różaniec o godz. 17.15 – kolejna katecheza przedmałżeńska o godz. 16.40, a o godz. 17.00 katecheza chrzcielna
 11. 1 X rozpocznie się peregrynacja obrazu MB Różańcowej po parafii. ks. Biskup Kazimierz rozpocznie uroczyście nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.15 a następnie poświęci obraz podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 i pobłogosławi nawiedzenie. Obraz powędruje na poszczególne ulice, w systemie alfabetycznym, zaczynając od ul. Bajkowej dnia 1 X. Radni duszpasterscy odwiedzają nasze domy, aby zorientować się, kto zechce się włączyć w tę modlitwę i pozostawią pocztówkę z wizerunkiem Maryi. Podczas nawiedzenia będzie można oddać w opiekę Maryi całą rodzinę, dzieci, a za odwiedzane rodziny będziemy sprawować Msze Święte.
 12. Od 1 X rozpoczynają się nabożeństwa Różańcowe, każdego dnia o godz. 17.15. Prosimy, aby w tym tygodniu liderzy poszczególnych Grup i Kół Różańcowych zapisali się jeszcze na prowadzenie Różańca św. w październiku. Jeśli nie możemy być w kaplicy, odmawiajmy w domu, aby zapraszać Maryję do swojego życia.
 13. Bóg zapłać za ofiary złożone w tym tygodniu.
 14. IX Pielgrzymka mężczyzn do Pratulina odbędzie się 6 października w rocznicę beatyfikacji Męczenników z Pratulina. Ks. Biskup Kazimierz zaprasza: Gorąco zachęcam do pokoleniowego udziału w tej inicjatywie ojców wraz z synami dziadków z ich wnukami … niech będzie to czas łaski i mocnienia sił do godnego wykonywania swojego powołania w rodzinie, Kościele i społeczeństwie”. Zapisy w zakrystii na wyjazd spod katedry 6 X o godz. 8.00, cena 20 zł.
 15. Zapowiedzi przedślubne: czytane w kościele i zamieszczone na tablicy ogłoszeń.
 16. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, Zachęcamy do czytania.