1. Dzisiaj (22 I ) przeżywamy 3 niedzielę zwykłą, gościmy w naszej parafii przedstawicieli Katolickiego Radia Podlasie, którzy się z nami modlą w intencji mediów katolickich, zbierają ofiary na tacę, oraz mają kramik z wartościowymi książkami. Modlimy się także za chorych na trąd. Po wieczorowej Mszy Świętej spotkanie otwarte Odnowy w Duchu Świętym.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek św. Jana Bosko, kapłana i dra Kościoła; w czwartek święto Ofiarowania Pańskiego czyli MB Gromnicznej, Msze Święte o godz. 7.00, 9.00 i 18.00, przynosimy ze sobą gromnice, które zostaną pobłogosławione. To także Dzień Życia Konsekrowanego, taca na zakony klauzurowe. W piątek wspomnienie św. Błażeja, patrona chorób gardła, Po Mszach Świętych błogosławieństwo św. Błażeja, za pomocą skrzyżowanych świec.
 3. W środę kancelaria nieczynna.
 4. Pierwszy czwartek miesiąca, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów prowadzona przez Apostolat Złotej Róży.
 5. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.30 a nabożeństwo po Mszy Świętej.
 6. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec od godz. 17.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
 7. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy w pierwszy piątek miesiąca na godz. 17.15 do salek nad kaplicą, zaś rodziców kandydatów zapraszamy w niedzielę za tydzień (5. II) na godzinę 19.00 na konferencję do salek nad kaplicą.
 8. Za tydzień ( 5 II ) pierwsza niedziela miesiąca, zmianka Kółek Różańcowych po sumie; taca na budowę kościoła.; Dzieci I Komunijne i ich rodziców zapraszamy na godz. 15.30 na katechezę i spotkanie a o godz. 16.00 będzie dla nich sprawowana Msza Święta. Za tydzień rozpoczynają się katechezy dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem chrztu świętego. Zapraszamy na godz. 17.00 do salek nad kaplicą.
 9. Dorosłych zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru 1 lutego (czwartek) po Mszy Świętej o godz. 18.00
 • Rekolekcje dla młodzieży męskiej szkół ponadgimnazjalnych i studentów organizuje WSD w dniach 17-19 lutego. Informacje w zakrystii i na tablicy ogłoszeń.
 • Wspólnota Domowego Kościoła w Siedlcach zaprasza na Bezalkoholowy Bal karnawałowy dnia 11 lutego. Informacje w zakrystii i na tablicy ogłoszeń oraz stronie parafialnej. Zachęcamy do udziału szczególnie młode małżeństwa.
 • Dziękuję tym, którzy przyjęli Święte Znaki. Msza Święta w intencji mieszkańców ul. Januszewskiej z racji nawiedzenia będzie sprawowana w niedzielę 5 lutego o godz. 9.00.
 1. Na stronie o rekolekcjach dla małżonków w Siedlanowie,
 2. Przy wyjściach z kościoła nowy numer „Echa katolickiego” W nim m.in. o roli świeci gromnicznej w naszym życiu wiary; comiesięczne materiały dla Żywego Różańca; o domu pielgrzyma, który powstaje w Sanktuarium Męczenników Podlaskich w Pratulinie. Zachęcamy do czytania.