1. Dzisiaj (28 VII) 17 niedz. zw., ostatnia miesiąca, modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach, jutrznia za zmarłych o godz. 8.40; poświęcenie pojazdów mechanicznych, także rowerów po każdej Mszy Świętej, tradycyjna ofiara przeznaczona na środki transportu dla Misjonarzy (w ubiegłym roku nasza diecezja przekazała ponad 100 tyś złotych; adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa uwielbienia i o uzdrowienie po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  2. W poniedz. wspomn. Św. Marty, patronki gospodyń- o godz. 18.00 msza w ich intencji; w środę Św. Ignacego z Loyoli, kapłana; w czwartek św. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i dra Kościoła.
  3. Adoracja w środę rozpocznie się dopiero od godziny 10.00.
  4. Pierwszy czwartek miesiąca, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów prowadzona przez Apostolat Złotej Róży. W czwartek także udamy się do chorych z wizytą od godz. 8.00; Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego, oddajemy szacunek tym, którzy chcieli być gospodarzami w swojej Ojczyźnie i pomyśleli także o nas.
  5. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.30 a nabożeństwo po Mszy Świętej porannej i wieczorowej; ofiary na tacę na misje.
  6. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec od godz. 17.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
  7. Za tydzień: pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie; puszka na funkcjonowanie Caritas po Mszach Świętych
  8. Bóg zapłać za ofiary z tygodnia w sumie 800 zł; Wydatki związane z chodnikiem wyniosły 41500zł, zapłaciliśmy i mamy na sumę: 20000. Bóg zapłać za ofiary.
  9. Kancelaria czynna w porządku wakacyjnym codziennie od 8.00 do 9.00,
  10. Pielgrzymka do Medjugorie, w dniach 9-16 września, zwiedzanie Mostaru, wyjazd nad morze, wodospady, modlitwa u Królowej Pokoju, wejście na górę [Kriżewacz] w dniu Podwyższenia Krzyża Świętego. Cena 550 zł (zapraszamy z zaliczką) i 230 Euro. Wystarczy dowód osobisty. Zapisy w zakrystii.
  11. W tym tygodniu na pątniczy szlak wyruszy 39. Piesza Podlaska Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania w grupie numer 3, której przewodnikiem będzie ks. Radosław Piotrowski, z pomocą naszego Księdza Przemysława. Zapisy do grupy w środę 31 lipca i czwartek 1 sierpnia od godz. 17.00 do godz. 20.00 przy plebani parafii Ducha Świętego w Siedlcach. Zdawanie bagażu w czwartek 1 sierpnia od godz. 17.00 do 20.00. Koszt udziału w pielgrzymce to 130 zł. Brak środków finansowych nie powinien przeszkodzić w pielgrzymowaniu. Istnieje możliwość wsparcia finansowego. Szczegóły u księdza przewodnika. Trzecia i czwarta osoba z rodziny mają zniżki. W przedsionku kaplicy wyłożone są karty do wypisywania intencji pielgrzymki duchowej. Karty z intencjami można przynosić do zakrystii. Zapraszamy na Apele Pielgrzymkowe na godz. 18.00 Msza Święta i po niej Apel w łączności z Pielgrzymami.
  12. Można będzie także pielgrzymować autokarem aby wejść z naszą Pielgrzymką na Jasną Górę i wrócić po uroczystościach 15 sierpnia. Wyjazd ok. godz. 21.30 z parkingu naszej parafii dnia 13 sierpnia. Noclegi i aprowizacja we własnym zakresie. Cena: 80 zł, Zapisy w zakrystii lub pod nr Tel: 798368503.
  13. Można dostarczać elektrośmieci (zużyte sprzęty elektryczne i elektroniczne), składowanie za kaplicą, zakończenie zbiórki 5 sierpnia do wieczora. Dochód jest przeznaczony na misje.
  14. Dzieci już próbują budować kościół, J prosimy aby przypilnować je gdy próbują bawić się kamykami otoczki budynku.
  15. Zapowiedzi przedślubne: Dariusz Mateusz Pastor, kaw. zam. ul. Zielna, par. tut., i Dominika Fedorowicz, panna, zam. ul. Paderewskiego par. Bożego Ciała w Siedlcach, zap. I; Marcin Myszka, kaw. zam. ul. Bajkowa w par. tut i Monika Zaniewicz, panna z Wólki Krzymowskiej, par. Krzewica, zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
  16. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy. Zachęcamy do czytania.