1. Dzisiaj (28.I), ostatnia niedziela miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach: Jutrznia za zmarłych o godz. 8.35, Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie po Mszy Świętej wieczornej.
 2. W środę wspomn. św. Jana Bosko, kapłana;
 3. Pierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitw o uświęcenie kapłanów, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczornej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanówi nowych powołań prowadzona przez Apostolat Złotej Róży z udziałem Margaretek. Do chorych udamy się 1.II. od godz. 8.00
 4. w piątek (2.II) święto ofiarowania Pańskiego tzw. MB Gromnicznej, dodatkowa Msza Święta o godz. 9.00, błogosławieństwo świec – tzw. gromnic; Dzień Życia Konsekrowanego – taca na zakony klauzurowe – to one podtrzymują najbardziej pokój na ziemi poprzez modlitwę i ofiarę; Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.15 a nabożeństwo po Mszy Świętej porannej i wieczornej; ofiary na tacę na misje.
 5. w sobotę (3.II) wspomn. św. Błażeja – na 18.00 zapraszamy osoby z chorobami gardła na błogosławieństwo specjalnymi świecami. Pierwsza sobota miesiąca –Adoracja i różaniec od godz. 17.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
 6. Za tydzień (4.II), V niedziela zwykła. niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich i zmianka Kółek Różańcowych.
 7. Kancelaria: wraca do okresu zwykłego: czyli wt-pt po południu, w sobotę rano. W tym tygodniu nieczynna w poniedziałek i dodatkowo w piątek.
 8. Katechezy przedmałżeńskie rozpoczynają się 3 lutego – Msza Święta o godz. 18.00 i katecheza o o 18.45 w salkach nad kaplicą. Kolejne spotkania: 10; 17 i 24 lutego.
 9. Do 2 lutego możemy zyskać odpust zupełny (darowanie kar czyśćca) za nawiedzenie kościoła franciszkańskiego i adorację żłóbka. Chorzy mogą to uczynić duchowo. Więcej informacji na stronie internetowej.
 10. Inicjatywa Męski Różaniec w Siedlcach zaprasza mężczyzn w pierwszą sobotę lutego (3.II), na nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy Świętej w katedrze o godz. 7.00 wyruszy procesja różańcowa Mężczyzn ulicami miasta pod figurę MB przy ul Starowiejskiej.
 11. Echo katolickie: Jak utrzymać młodych przy wierze? Jak budować wspólnotę narodową i kościelną? Poruszające świadectwo powołania s. Barbary z diecezji siedleckiej. Materiały dla Kół Różańcowych. Zapraszamy do lektury.
 12. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana: śp. Teresa Anusiewicz, l. 84, z ul. Dreszera. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice, niech Bóg błogosławi