1. Dzisiaj (28 stycznia), 4 Niedziela zwykła, nauki chrzcielne dla rodziców i chrzestnych o godz. 17.00 na salkach parafialnych, Nieszpory za zmarłych o godz. 17.30, otwarte spotkanie Odnowy w Duchu Świętym po Mszy Św. o godz. 18.00.
 2. W tym tygodniu w liturgii: w środę wspomn. św. Jana Bosko, kapłana; w piątek święto Ofiarowania Pańskiego czyli MB Gromnicznej – Msze Św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00; w sobotę wspomn. Św. Błażeja, bpa i męcz, patrona od chorób gardła – błogosławieństwo chorego gardła na każdej Mszy Świętej.
 3. W środę adoracja Najświętszego. Sakramentu od 7.30 do 18.00.
 4. Pierwszy czwartek miesiąca, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów prowadzona przez Apostolat Złotej Róży.
 5. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.15 a nabożeństwo po Mszy Świętej. Pełne obchodzenie nabożeństwa polega na pozostaniu na krótkiej adoracji.
 6. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec od godz. 17.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
 7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie – pełne wyrażenie miłości do Zbawiciela, Jezusa Chrystusa polega na uczestnictwie w adoracji; Msza Święta i spotkanie pierwszokomunijne dla dzieci i rodziców o godz. 16.00; nauki przedmałżeńskie o godz. 17.00 na salkach parafialnych.
 8. Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w piątek (2.II): spowiedź, Msza Święta godz. 18.00 i spotkanie.
 9. Młodzież naszej parafii zapraszamy w piątek 9.II do par. Ducha Świętego na spotkanie modlitewne i zapoznawcze w związku z tematyką Światowych Dni Młodzieży (PANaMY)
 10. W tym tygodniu zakończymy wizytę kolędową i z tego powodu kancelaria czynna rano od godz. 8.00 do 8.45. Rodziny, które jeszcze chciałaby przyjąć księdza z błogosławieństwem mogą umówić się w zakrystii lub telefonicznie.
 11. Bóg zapłać panom Tadeuszowi Gorzkowskiemu i Andrzejowi Radzikowskiemu za transport fortepianu, który otrzymaliśmy gratis z Gdańska oraz panom, którzy pomogli go rozładować.
 12. Rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej: skierowane do uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych i studentów, którzy pragną pogłębić swoją relację z Bogiem i uczyć się rozpoznawać Jego wolę w swoim życiu. Termin: 2-4 lutego 2018 r. Miejsce: dom formacyjny Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej w Nowym Opolu. Inform. na tablicy.
 13. Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie prowadzi kampanię: Cicha i wierna obecność. „Kampania ta trwa cały rok, ale wybrzmiewa zawsze 2 lutego w Dniu Życia Konsekrowanego. Każdego roku udzielamy pomocy egzystencjalnej każdej Siostrze klauzurowej w Polsce. Oprócz tego przydzielamy wsparcie na renowacje klasztorów i kościołów przyklasztornych oraz kaplic. Pomagamy również w sfinansowaniu zakupu komputerów, maszyn do haftu lub szycia”. Plakat na tablicy.
 14. W ostatnią niedzielę stycznia obchodzimy już po raz 65. Światowy Dzień Walki z Trądem nazywany też Dniem Trędowatych. Do wzięcia ulotki przy wyjściu a plakat na tablicy ogłoszeń.
 15. Dzisiaj (28 I) ulicami Siedlec przejdzie Marsz Różańcowy za Ojczyznę. Marsz rozpocznie się jak zwykle bezpośrednio po Mszy Świętej, odprawionej w siedleckiej katedrze o godzinie 13.00. i zakończy się pod pomnikiem św. Jana Pawła II.
 16. Z okazji wspomnienia Św. Agaty (5.II), m.in. Stowarzyszenia Amazonek z Białej Podlaskiej i Siedlec, zapraszają wszystkie kobiety walczące z nowotworem piersi, kobiety po mastektomii oraz ich rodziny na Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej, która odbędzie się 4 lutego, od godziny 10:00.