1. Dzisiaj (27.VI), XIII niedz. zw., ostatnia miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach: Jutrznia za zmarłych o godz. 8.30, Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie po Mszy Świętej wieczornej.
 2. W poniedz. wspomn. św. Ireneusza, bpa i męczennika; we wtorek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, skumulujmy swą obecność podczas Mszy Świętej o godz. 18.00, gdyż tego dnia będzie odprawiał jedną ze swoich prymicyjnych Mszy Świętych ks. Karol Okniński, z par. Śmiary, kapłan diec warszawskiej, mający tutaj, liczną bliską rodzinę.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę przez cały dzień.
 4. Do chorych z Najświętszym Sakramentem udamy się w czwartek od godz. 8.00 Pierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitw o uświęcenie kapłanów, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczornej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów prowadzona przez Apostolat Złotej Róży przedłużająca się adoracją do godz. 21.00.
 5. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.30 a nabożeństwo po Mszy Świętej porannej i wieczornej; ofiary na tacę na misje.
 6. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec od godz. 17.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00. Zapraszamy chętnych mężczyzn, można z dziećmi, szczególnie z synami, na różaniec wynagradzający w I soboty do siedleckiej katedry: Eucharystia o 7.00 i procesja różańcowa ulicami Siedlec.
 7. Za tydzień (4.VII), niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich i zmianka Kółek Różańcowych
 8. Bardzo dziękuję rodzicom, którzy byli obecni lub posłali dzieci na Mszę Świętą na zakończenie roku szkolnego. Pamiętaj o książce na wakacje: w czwartki od godz. 16.30-17.30; niedziele od po Mszy Świętej dla dzieci do godz. 12.00. Dzisiaj reklamujemy książkę „Pogawędki z rodzicami” do wypożyczenia i do kupienia; jak rozeznać wiek rozwojowy dziecka, o sposobach zaprowadzenia uporządkowania w domu, jak połączyć miłość z wymaganiem.
 9. od poniedziałku 28 VI przechodzimy na system wakacyjny: pon. – nieczynna, wt., czw – nieczynna wyjątkowo z powodu wizyty u chorych, – sob. – 8.00-9.00; środa – 16.00-17.00.
 10. Zapisy dzieci do I Komunii Świętej w przyszłym roku, do końca czerwca br. u ks. Przemysława. Informacje na stronie www. i w zakrystii oraz kancelarii.
 11. Planujemy tzw „Wakacje z Bogiem” dla dzieci ze Szkoły Podstawowej, które obędą się w połowie lipca. Szczegóły za tydzień.
 12. Zapowiedzi przedślubne: Kamil Łukasz Chojecki, kaw i Małgorzata Wołoch, panna oboje par. tut., zapow. III. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 13. Małżonków, którzy zawarli sakrament małżeństwa w 2020 r. (bez względu na miesiąc), na I rocznicę ich ślubu do Domu Rekolekcyjnego w Siedlanowie w niedzielę 4 lipca o godz. 14.30. Będzie to czas modlitwy, słuchania słowa o małżeństwie i uradowania się jubileuszem we wspólnocie
 14. Organizujemy pielgrzymkę chorych i i ch opiekunów do Kodnia w dniu 2 VII (piątek) od godz. 8.00 do 17.00, busem, Zapisy i informacje w zakrystii.
 15. Łatwa możliwość głoszenia Ewangelii i pracy po studniach magisterskich niestacjonarnych i podyplomowych teologiczno-katechetycznych w Instytucie Teologicznym w Siedlcach.
 16. Echo Katolickie a w nim: zmiany proboszczów diec siedleckiej; o wprowadzaniu neomarksizmu podczas niektórych protestów, Rzecz o kard. Stefanie Wyszyńskim. Zachęcamy do czytania;
 17. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Józef Frank, l. 95 z ul. Południowej. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
 18. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice niech Bóg błogosławi. Polecam modlitwie parafian sprawę zatwierdzenia projektu naszego kościoła przez Kurię i Miasto.