1. Dzisiaj (27.03), IV niedz. Wielkiego Postu tzw Laetare – dopuszcza zdobienie ołtarza kwiatami. Ostatnia niedziela miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach: Jutrznia za zmarłych o godz. 8.30, Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie po Mszy Świętej wieczornej. Po Mszach Świętych Puszka na potrzebujących zbierana przez Caritas parafialną. Po Mszy przed kaplicą możemy nabyć, Baranki Wielkanocne w cenie 7 zl; Paschaliki w cenie 20 zł.
 2. Krucjata Różańcowa za Ojczyznę godz. 14.00 przy pomniku św. Jana Pawła II w centrum Siedlec.
 3. W środę całodzienna adoracja Najświętszego. Sakramentu,
 4. W czwartek (31 III) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do św. Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 5. W najbliższy piątek (1.IV) rozpoczną się Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii poprowadzi je pracujący na wschodzie Ks. Jarosław Mitrzak. Msze Święte w piątek (1.IV): o godz. 7.00, 9.00, 17.00 i 19.00. (11.00 i 13.00 Dzieci i młodzież) Drogi Krzyżowe o godz. 18.00 i 20.00. W sobotę (2.IV) Msze Święte o godz. 7.00, 9.00 i nauka stanowa dla wdów, wdowców i osób samotnych; 11.00 z obecnością dzieci kl. I-VI; 17.00 i nauka stanowa dla małżonków i rodziców; 19.00; Spowiedzi 20 min przed Mszą Świętą i prośba aby nie odwlekać na niedzielę, gdyż nie będzie spowiedników. W niedzielę (3.IV) godz. Mszy Świętych jak zwykle, to dzień Komunii św. Generalnej, wynagrodzenia za trudy Ojca Rekolekcjonisty; Nabożeństwo I niedzieli po sumie; zaś zmianka Różańcowa i nowenna do Sł. Bożej Pauliny Jaricot o godz. 16.45, potem Gorzkie żale z nauką pasyjną o godz. 17.15 Po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy młodzież na konferencję.
 6. Nabożeństwo I piątku po Mszy Świętej o godz. 9.00; zaś nabożeństwo I soboty o godz. 16.00. Młodzież i dzieci, ponieważ będą w piątek na Mszy Świętej o godz. 11.00 i 13.00 niech Litanię i akt przebłagania odmówią z książeczki do nabożeństwa.
 7. Do chorych udamy się 7 IV, proszę w zakrystii zgłaszać zapotrzebowanie na wizytę przedświąteczną do nowych chorych.
 8. Papież o inwazji Rosji na Ukrainę: to haniebna wojna. Około 10 rodzin z naszej parafii przyjęło Ukraińców pod swój dach, Bóg zapłać. Rozdysponowaliśmy także dary z Hiszpanii, z miejscowości ZARATAN, od przyjaciół księdza Bogumiła. Także dziękuję za wszelkie złożone na ich rzecz dary i za pracę naszej Caritas parafialnej. Zapraszamy Ukraińców katolików i grekokatolików do kaplicy na nabożeństwa. Msza katolicka po ukraińsku w kościele św. Stanisława w niedziele o godz. 14.00; Boska Liturgia w obrządku greckokatolickim: w par. Niwiski, niedz. godz. 14.00.

 9. Kancelaria nieczynna w poniedziałek, piątek i w sobotę.
 10. Najbliższe Katechezy dla rodziców i rodziców chrzestnych odbędą się w dniach 9 kwietnia godz. 19.00 i 10 kwietnia godz. 16.30.
 11. Tegoroczna Siedlecka Ekstremalna Droga Krzyżowa odbędzie się w piątek 8 IV. Początek msza Święta o godz. 20.00 w par. bł. Męczenników Podlaskich. Szczegóły Facebook EDK Siedlce.
 12. Możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30 do 18.00 każdego dnia oprócz niedziel i modlitwy o nawrócenie Rosji i wszystkich ludzi złej woli, nas samych oraz pokój na ziemi. Proszę chętnych z Kół Różańcowych i innych wspólnot o prowadzenia Różańca od godz. 17.20
 13. Echo Katolickie a w nim: Zachęcamy do czytania.
 14. Zapowiedzi przedślubne: Bartłomiej Robert Sobich, kawaler z Puław, par. św. brata Alberta i Magdalena Sochaj, panna z par tut., zapow. III. Rafał Aleksiuk, kaw. z il Zielonej, par. tut., i Klaudia Prekurat, panna z par. św. Maksymiliana w Siedlcach, zapow. II.; Hubert Przybyłek, kaw. z par. Oleksin i Małgorzata Pachnik, panna z par. tut. zapow. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 15. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana śp. Jadwiga Karaś, l. 87, z ul. Zielnej, oraz za wszystkich, którzy polegli, i zginęli w tej wojnie – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
 16. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice niech Bóg błogosławi.