1. Dzisiaj Drugi Dzień uroczystości Bożego Narodzenia (26.XII) Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika, Msze Święte jak w niedzielę. Taca na budowę kościołów w diecezji.
 2. We wtorek Święto św. Jana Apostoła, Ewangelisty, zwyczajowo święcimy wino podczas wieczornej Mszy Świętej.
 3. W środę święto św. Młodzianków, męczenników – w kościele pw. Świętej Teresy o godz. 18.00. zostanie odprawiona Msza Święta w intencji ochrony życia ludzkiego. Po niej procesja ulicami Siedlec do par. pw. Bożego Ciała w Siedlcach i modlitwa wynagradzająca za grzechy przeciwko życiu ludzkiemu.
 4. W środę wystawienie Najświętszego Sakramentu, od godz. 8.00 do 18.00.
 5. W czwartek (29 XII) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 6. W piątek święto św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
 7. W sobotę (31.XII) wspomn. św. Sylwestra, zakończenie Starego Roku, zapraszamy na Mszę świętą o godz. 17.00 a po niej nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
 8. W niedzielę (1.I.2023) urocz. Św. Bożej Rodzicielki Maryi, oraz nadanie Najświętszego Imienia Jezus odpust zupełny za udział w publicznym śpiewie hymnu „O Stworzycielu..”, światowy Dzień Pokoju. pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Po Mszy Świętej o godz. 12.00 Adoracja dla wszystkich. Uwaga: zmiankę Kółek Różańcowych przenosimy na 8 I godz. 12.00.
 9. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu śniadań roratnich, a panu Piotrowi Mańkowskiemu z piekarni Skórzec, za systematyczne ofiarowywane słodkie bułeczki. Bóg zapłać za przygotowanie paczek Rodzina rodzinie w liczbie 9, wielu dziesiątek toreb miłosierdzia, a także sporej ilości „Paczuszek dla maluszka”, Bóg zapłać ofiarodawcom choinek panu Wyszomirskiemu Waldemarowi. Serdeczne Bóg zapłać grupie dekoracyjnej pod wodzą naszych księży wikariuszy za przygotowanie dekoracji świątecznych w tym szopki. osobom, które przyniosły różne wiktuały na stół plebanijny.
 10. Kancelaria: czynna w systemie kolędy: w tym tygodniu: wtorek nieczynna, od środy do soboty w godz. 8.00-8.45.
 11. Wizyta duszpasterska, czyli kolęda rozpocznie się od 28 grudnia. Program w „Pielgrzymie”, na stronie internetowej i wywieszony na tablicy ogłoszeń. Mamy już część materiałów na budowę kościoła, która według harmonogramu uzyskiwania pozwolenia na budowę, powinna rozpocząć się wiosną. Na to przeznaczymy dobrowolne ofiary. W razie niemożności przyjęcia księdza w wyznaczonym terminie, proszę umawiać się na indywidualne wizyty. Na stronie internetowi znajdziemy informacje jak przygotować siebie i dom na wizytę duszpasterską.
 12. Z opłatków złożyliście moi drodzy w sumie 11947 zł co stanowi ok. 90 % ceny konfesjonału, Bóg zapłać.
 13. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice, kolejarzom niech Bóg błogosławi.