1. Dzisiaj Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia (26.XII) Niedziela Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa, pamiętamy o św. Szczepanie, pierwszym męczenniku: Msze Święte jak w niedzielę. Taca na budowę kościołów w diecezji. Pamiętamy o zmarłych polecanych w wypominkach.
 2. W poniedz. Święto św. Jana Apostoła, Ewangelisty, zwyczaj święcenia wina przesuwamy na za rok.
 3. We wtorek święto św. Młodzianków, męczenników – w kościele pw. Bożego Ciała w Siedlcach o godz. 18.00. zostanie odprawiona Msza Święta w intencji ochrony życia ludzkiego. Po niej adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa wynagradzająca za grzechy przeciwko życiu ludzkiemu.
 4. W środę wystawienie Najświętszego Sakramentu, od godz. 8.00 do 18.00.
 5. W czwartek (30 XII) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 6. W piątek wspomn. św. Sylwestra, zakończenie Starego Roku, zapraszamy na Mszę świętą o godz. 17.00 a po niej na, połączone z I piątkiem miesiąca, nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Na ten dzień ks. Biskup udziela dyspensy – pod warunkiem modlitwy za Ojca Świętego lub innego uczynku pokutnego czy miłości. Spowiedź od godz. 16.30.
 7. W sobotę (1.I.2022) urocz. Św. Bożej Rodzicielki Maryi, oraz nadanie Najświętszego Imienia Jezus, Msze Święte w porządku niedzielnym; Obowiązek uczestnictwa we Mszy Świętej, odpust zupełny za udział w publicznym śpiewie hymnu „O Stworzycielu..”, światowy Dzień Pokoju. Nabożeństwo pierszosobotnie o godz. 17.00. Także w katedrze siedleckiej odbędzie się tradycyjny Męski Różaniec, rozpocznie się on po Mszy Świętej  o godz. 8.00
 8. Za tydzień (2.I) pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Po Mszy Świętej o godz. 12.00 Adoracja dla wszystkich i zmianka Kółek Różańcowych.
 9. Kancelaria: czynna w porządku kolędowym, a w bieżącym tygodniu: wtorek – piątek : 8.00 – 8.45.
 10. Bóg zapłać za Paczki Rodzina-rodzinie, także tym, którzy uzupełnili Torby Miłosierdzia, i przynieśli dary dla Maluszków w ramach Fundacji Małych Stópek. Został ufundowany także grant na leki dla chorej parafianki przez Funkcjonariuszy Służby więziennej. Bóg zapłać ofiarodawcom choinek panom: Skolimowskiemu, Korycińskiemu, oraz przywożącym: panu Wyszomirskiemu. Serdeczne Bóg zapłać grupie dekoracyjnej pod wodzą naszych księży wikariuszy za przygotowanie dekoracji świątecznych w tym szopki. Połączonym siłom scholi młodzieżowej i chóru młodzieżowego za śpiew podczas Pasterki, ministrantom za piękną asystę, paniom, które dbają o kwiatki na placu kościelnym: szczególnie przy pomniku św. Jana Pawła II, osobom, które przyniosły różne wiktuały na stół plebanijny. Bóg zapłać też właścicielom piekarni p. Mańkowskim za bułeczki na śniadanka adwentowe oraz wszystkim, którzy pomagali przy ich przygotowaniu. Wielkie Bóg zapłać.
 11. Zgodnie z sugestiami Biskupa Siedleckiego oraz liderów Ruchów i Stowarzyszeń Wizyta duszpasterska, czyli kolęda rozpocznie się od 28 grudnia, wszystko zgodnie z przepisami sanitarnymi. Jeśli ktoś nie będzie mógł przyjąć księdza lub nie pasuje mu termin, prosimy o kontakt. Informacje o porządku odwiedzin są dostępne na stronie w internecie, a ulotki z przy drzwiach wyjściowych. (uzasadnienie)
 12. Wspólne kolędowanie będzie miało miejsce 6 stycznia , o porządku jeszcze poinformujemy.
 13. Zakończyło się nawiedzenie rodzin przez obraz MB Różańcowej na ul. Stokrotki i kolejno ul. Liliowej, Lawendowej, Różanej i Tulipanowej. Dziękuję rodzinom, które przyjęły Matkę Bożą. Msza Święta z racji nawiedzenia za mieszkańców tych ulic dn. 6 II g. 18.00. Od 9 stycznia rozpocznie się ono na osiedlu Rakowiecka. (kolejność szeregowe, bloki i jednorodzinne od końca. Proszę radnych o przygotowanie nawiedzenia.
 14. Za zmarłych polecanych w wypominkach: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
 15. Echo Katolickie a w nim: Propozycja modlitwy – Uwielbienia Dzieciątka Jezus; Trudności z poczęciem Dziecka – szansą naprotechnologia; kalendarz ścienny na kolejny. Zachęcamy do czytania.

Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice niech Bóg błogosławi.