1. Dzisiaj (26 listopada), Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, odnowienie aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana; puszka na rzecz ubogich zbierana przez Caritas parafialną, poświęcenie opłatków na stół wigilijny, czytanie wypominek przed każdą Mszą Świętą; o godz. 17.30 Nieszpory za zmarłych i Msza Święta wspominkowa. Po Mszy o godz. 18.00 otwarte spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
 2. W czwartek św. Andrzeja, Apostoła
 3. W poniedziałek zapraszam radnych duszpasterskich na przygotowanie opłatków na salki na godz. 19.00, i odbiór opłatków.
 4. W środę adoracja Najświętszego. Sakramentu od 7.30 do 18.00.
 5. W czwartek (30 XI) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 6. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.00 a nabożeństwo po Mszy Świętej.
 7. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec od godz. 17.00, podobnie spowiedź, nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
 8. Za tydzień: pierwsza niedziela Adwentu, pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie; o godz. 16.00 Msza Święta i spotkanie pierwszokomunijne dla dzieci i rodziców – zapraszamy ojców dzieci.
 9. Adwent – czas radosnego, ale nie zabawowego, oczekiwania na zbawienie, czyli pokonanie grzechu i szatana przez narodzenie Chrystusa, życie i mękę. Opłatek, który otrzymamy od Parafii św. Jana Pawła II przez radnych parafialnych, niech leży na widocznym miejscu, najlepiej na domowym ołtarzyku, przy wieńcu adwentowym, który wszyscy powinniśmy organizować, aby przypominał, że tylko Bóg może nas nakarmić swoim Słowem, miłością, przebaczeniem i zaprowadzić pokój między nami. Dobrowolne ofiary przeznaczymy na spłatę zobowiązań oraz przygotowanie planów pod przyszły kościół. Rekolekcje Adwentowe 10-12 grudnia, zmiana godzin informacje w opłatkach.
 10. Zbiórka żywności w supermarketach w dniach 1 i 2 grudnia; Dziękując za dotychczasową pomoc zapraszam młodzież-wolontariuszy na spotkanie aby zapisać się na zbiórkę w czwartek na godz. 17.00
 11. Bóg zapłać za wszelkie ofiary: taca budowlana w listopadzie wyniosła 6681zł. Bóg zapłać.
 12. 3 grudnia odbędzie się w Siedlcach odsłonięcie tablicy pamiątkowej poświęconej marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu, program na tablicy ogłoszeń.
 13. Jak co roku organizujemy paczki świąteczne dla słabiej sytuowanych rodzin i dzieci,. Za tydzień można będzie odebrać koperty z danymi rodzin a zachęcam aby w akcję Rodzina-rodzinie włączyły się kolejne, dobrze prosperujące rodziny. Będą także do nabycia świece na stół wigilijny.
 14. Nowy nr Echa Katolickiego a w nim: m.in. jak radzić sobie z lękiem, emocjami i fałszywym wyobrażeniem Pana Boga; o sytuacji ofiar terroryzmu na Bliskim Wschodzie; o depresji jako najczęstszej przyczynie zaginięć ludzi. Zachęcamy do czytania.