1. Dzisiaj (26.VIII): urocz. NMP Częstochowskiej,
 2. W poniedziałek (27 VIII) przeżywamy wspomn. św. Moniki, we wtorek (28 VIII) wspomn. św. Augustyna, bpa i dra Kościoła ; w środę (29 VIII) wspomn. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela;
 3. W środę cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.
 4. Pierwsza sobota miesiąca, Adoracja Najświętszego Sakramentu i czuwanie wg wskazań MB z Fatimy o godz. 17.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą wieczorową, 79 rocznica wybuchu II wojny światowej, modlimy się za poległych w obronie Ojczyzny.
 5. Za tydzień (2.IX): O godz. 9.00 Mszy Świętej w intencji Miasta Siedlce, władz samorządowych oraz mieszkańców będzie przewodniczył BP. Piotr Sawczuk, pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie;
 6. Przypominamy, że 7 września, będzie pierwszym piątkiem miesiąca, dzieci po I Komunii Świętej niech zaplanują spowiedź i obecność.
 7. Zapraszamy na Festyn Parafialny dzisiaj od godz. 14 do 17.00. Zapraszamy całe rodziny, szczególnie te z małymi dziećmi na wspólną zabawę, szukanie min z wojskiem, obejrzenie najnowszego wozu ratownictwa chemicznego, wygrane z cegiełek na budowę; rekreacje, modlitwę, zapoznanie się, skorzystanie z grilla, zjeżdżalni, pokazów policji, ćwiczeń korekcyjnych, obejrzenia starych samochodów, wszystkie ofiary na wsparcie naszej budowy i postawienia pomnika. Zapraszamy. Dzieci niech przyniosą kontrolki, obrazki, które zbierały podczas całego roku szkolnego w kościele będą rozlosowane po 15.00 nagrody. Można jeszcze przynieść ciasto.
 8. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza do uczestnictwa w Hosanna Festiwal jeszcze dzisiaj od godz. 16.00 w siedleckim amfiteatrze.
 9. Wszystkich, którzy zapisali się na wyjazd na Lednicę Seniora prosimy o odebranie z zakrystii informacji na temat wyjazdu.
 10. Bóg zapłać za ofiary złożone na pomnik: Można odrywać cegiełkę z tej sztalugi i wpłacać ofiarę w dowolnej formie o nominale cegiełki. Bóg zapłać. W tym tygodniu będą trwały pracy przy elewacji, prosimy o ostrożność przy wchodzeniu do kaplicy.
 11. Można przynosić elektrośmieci i składać je za kaplicą od strony jednostki do 11 września. Jakie – proszę wziąć zieloną ulotkę. Wesprze to fundusz misyjny.
 12. Do 3.09 kancelaria parafialna jest czynna w porządku wakacyjnym, czyli każdego dnia od 8.00 do 9.00 oprócz niedziel i uroczystości i po Mszach Świętych w zakrystii. W nagłych przypadkach prosimy o telefon. W środę kancelaria nieczynna.
 13. Zapowiedzi przedślubne: Bartosz Cielemęcki, kaw. z ul. Południowej par. tut., i Aleksandra Jadwiga Wydra, panna z ul. Piwnej, par. św. Teresy, zap. III; Karol Wojciech Gajowniczek, kaw. zam. ul. Łukowska, par. tut., i Beata Agnieszka Tchórzewska, panna, zam. w Pustkach, par, Miłosierdzia Bożego w Siedlcach, zap. II; Paweł Andrzej Lewicki, kaw. zam. ul. Grabianowska, par. tut., i Aleksandra Karolina Osińska, panna z Wiśniewa, par. tamtejszej, zap. II i III. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 14. Przy wyjściu z kaplicy, można złożyć podpisy za obywatelską inicjatywą aby na torach na ul. Składowej założyć specjalne osłony przeciwdziałające wypadkom.
 15. Echo Katolickie przy drzwiach kaplicy. W nim: o mocy modlitwy uwielbienia i dziękczynienia; jak skutecznie wzywać orędownictwa Ducha Świętego? O potrzebie modlitwy o nawrócenie swojego dziecka; materiały dla Róż Żywego Różańca; Zachęcamy do czytania.
 16. Jest nowe wydanie Pielgrzyma z terminami wydarzeń duszpasterskich, nowych cyklach m.in. trudne pytania katolika praktycznego, rozważania o wierze, bogata fotorelacja. Ofiara jak za Echo.