1. Dzisiaj (26.V): 6 niedziela wielkanocna; Dzień Matki – z modlitwą i wdzięcznością za miłość i wychowanie spieszymy do Mam.; puszka na ubogich po Mszach świętych zbierana przez Caritas; pielgrzymka kobiet do Pratulina, Katechezy chrzcielne o godz. 17.00 na salkach. Katechezy przedmałżeńskie 16.45; Ostatnia niedziela miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach: Jutrznia za zmarłych o godz. 8.30, Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie po Mszy Świętej wieczorowej.
 2. W środę wspomn. Św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu; w czwartek św. Jana Sarkandra, kapłana, męczennika obrońcy tajemnicy spowiedzi; w piątek święto Nawiedzenia NMP;
 3. W czwartek (30 V) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 4. W sobotę rozpoczyna się nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, będzie ono sprawowane po Mszy Świętej, przed wystawionym Najświętszym Sakramentem; zachęcam do omawiania w kaplicy i w domu; Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec od godz. 17.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00.,
 5. Bóg zapłać wszystkim, którzy przygotowali ołtarze na poświęcenie pól oraz uczestniczyli w nabożeństwie i procesji; Bóg odpowiada na modły swoich dzieci; obficie.
 6. Za tydzień (2.VI): Katechezy przedmałżeńskie 16.45; O godz. 12.00 swoją pierwszą Mszę czyli Prymicję będzie sprawował ks. Piotr Dąbrowski, michalita, wyświęcony wczoraj w Krakowie; serdecznie zapraszamy na Eucharystię i indywidualne błogosławieństwo kapłańskie; za tydzień będziemy rozdawać materiały z pierwszej pielgrzymki św. Jana Pała.a II do Ojczyzny, Zmianka różańcowa i adoracja przeniesiona na 9 czerwca.
 7. Zostało wykonane nowe, wyraźniejsze i mniej drażliwe nagłośnienie zewnętrzne oraz zamówiona kostka na chodnik od kaplicy do ul Rakowieckiej i przy budynku.
 8. 2 czerwca br przypada 40-ta rocznica gdy podczas swej pierwszej pielgrzymki do Ojczyzny Jan Paweł Il – nasz Święty Papież wezwał pomocy Ducha Świętego, by dokonał On odnowy Polskiej Ziemi. Zmiany w kraju oraz w Europie, poprzez upadek systemu komunistycznego doprowadziły do przeobrażeń w skali całego Świata. Już następnego roku powstał wielki ruch społeczny „Solidarność”, który dał początek przemianom, rozsadził imperium zła i zbrodniczy system sowiecki. W związku z tym, jako przedstawiciele świata pracy NSZZ „Solidarność” ziemi siedleckiej ze swymi duszpasterzami zapraszamy wszystkich na modlitewne spotkanie „Pod Krzyżem Papieskim” na Placu Piłsudskiego w Warszawie, które odbędzie się 2 czerwca o godz. 15.00. Wyjazd z Siedlec o godz. 9.30 ul. Świętojańska 4; Kontakt Maciej Kublikowski 692 386 488.
 9. Z racji tygodnia biblijnego dostępne są w zakrystii i przed kaplicą pomoce do rozważania Pisma Świętego, a także książki pomagające w wychowaniu dzieci.
 10. Internet dla seniora, szkolenia od 3 do 6 VI. Informacje na tablicy ogłoszeń.
 11. Zachęta i przypomnienie o obowiązku wzięcia udziału w wyborach, także do Europarlamentu, gdyż tam zapada wiele decyzji dotyczących naszej Ojczyzny, a więc nie możemy pokpić dobra naszej matki w wymiarze ziemskim – Polski.
 12. Zapowiedzi przedślubne: Renata Bojar, panna z par. tut., i Dariusz Miś, kawaler z par. MB Wspomożycielki Wiernych w Kluczborku, zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 13. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, a w nim: wyzwania stojące przed współczesnymi matkami; czy jesteśmy wierni Janowi Pawłowi II, naszemu patronowi; Jak żyć z chorobą i chorym na Alzheimera. Materiały dla Kółek Różańcowych. Zachęcamy do czytania