1. Dzisiaj 26.IX), XXVI niedz zw.; ostatnia miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach: Jutrznia za zmarłych o godz. 8.30, Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie po Mszy Świętej wieczornej. Liczenie wiernych.
 2. W poniedziałek wspomnienie obowiązkowe św. Wincentego a Paulo, kapłana; we wtorek św. Wacława, męczennika; w środę ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA; w czwartek św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła; w piątek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i dra Kościoła; w sobotę św. Aniołów Stróżów.
 3. W czwartek (30 IX) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do św. Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 4. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.15 a nabożeństwo po Mszy Świętej porannej i wieczorowej; ofiary na tacę na misje.
 5. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja od godz. 17.00, różaniec od 17. 15 nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
 6. Za tydzień (3.X), XXVII niedz zw.; niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich. Zaś Zmianka Kółek Różańcowych o godz. 17.00, Różaniec o godz. 17.15.
 7. Za tydzień po Mszach Świętych zbiórka do puszek na leczenie chorej Zosi
 8. Zapraszam Radę Ekonomiczną na spotkanie dnia 5 października (wtorek) o godz. 19.00
 9. Od 1 X (Czwartek) rozpoczynają się nabożeństwa Różańcowe, każdego dnia o godz. 17.15. Prosimy, aby w tym tygodniu liderzy poszczególnych Grup i Kół Różańcowych zapisali się jeszcze na prowadzenie Różańca św. w październiku. Jeśli nie możemy być w kaplicy, odmawiajmy w domu, aby zapraszać Maryję do swojego życia i łatwiej dostąpić zbawienia.
 10. Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Pratulina została odwołana z powodu stanu wyjątkowego nad granicą.
 11. Pierwsza katecheza przedmałżeńska odbyła się w sobotę; dzisiaj (26.IX) kolejna o 16.30. Zainteresowani: więcej info u ks. Przemysław (kontakt na Facebook i stronie www). Młode małżeństwa zapraszany do formowania się w Domowym Kościele.
 12. Książka intencji mszalnych na 2022 r. będzie dostępna od października w kancelarii.
 13. Kancelaria w systemie zwykłym: poniedz. – nieczynna, wt. śro. czw. pt. – 16.30-17.30, sob.- 8.00-9.00.
 14. Męski różaniec 2.X godz. 7.00 w katedrze, następnie procesja różańcowa.
 15. Echo Katolickie a w nim: Zachęcamy do czytania.
 16. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Patrycja Katarzyna Borkowska, panna z par. tut., i Łukasz Rafał Wiater, kaw. z par. Ducha Świętego w Siedlcach, zapow. II, Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 17. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Zdzisław Frankowski z ul. Żwirowej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
 18. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice niech Bóg błogosławi.