1. Dzisiejszą czwartą niedzielą Wielkanocy, czyli Dobrego Pasterza rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania. Dzisiaj także polecamy kierowców i prosimy Boga o bezpieczeństwo na drogach.

  1. W czwartek udamy się do chorych od godz 8.00. W ostatni czwartek miesiąca zapraszamy na czuwanie i modlitwę z Janem Pawłem II po Mszy Świętej o godz. 17.00
  2. W piątek wspominamy św. Józefa Robotnika. Odpust w parafii św. Józefa w Siedlcach godz. 12.00. W piątek rozpoczynają się nabożeństwa majowe ku czci NMP. W naszej parafii będą sprawowane po Mszy Świętej o godz. 17.00 czyli o godz. 17.30 Serdecznie zapraszamy nawet na same nabożeństwa młodzież i dzieci. Będą one połączone z rozważaniem Maryjnym. Zachęcamy by w oddalonych od kaplicy punktach parafii modlić się przy kapliczkach i krzyżach. Prozę poinformować duszpasterzy o organizowaniu takich modlitw. I piątek miesiąca spowiedź od godz. 16.00.
  3. W piątek nasza młodzież i dzieci udają się z księdzem Jakubem na majówkę nad Bug do Kodnia, Pratulina i innych miejscowości. Liczne atrakcje. Zapisy chętnych w zakrystii. Cena z obiadem i ubezpieczaniem 60 zł.
  4. 2 maja obchodzimy przeniesioną uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Święte o godz. 9.00 i 17.00 to także I sobota miesiąca. Zachęcamy by uczestniczyć w czuwaniu od godz., 16.00 co jest spełnieniem prośby Maryi. Nabożeństwo bezpośrednio przed Mszą Świętą.
  5. Za tydzień: pierwsza niedziela miesiąca, nabożeństwo eucharystyczne po sumie, taca na budowę kaplicy i kościoła. 3 maja o godz. 12.30 w kościele św. Teresy 56 dzieci z naszej parafii przyjmie po raz pierwszy Pana Jezusa do swojego serca. Polecajmy ich i ich rodziny w modlitwie. Wszystkie potrzebne informacje na naszej stronie www.
  6. Próby dzieci klas trzecich  przygotowujących się do rocznicy I Komunii św., która odbędzie się 10 maja 2015 o godz. 9.00 w kościele pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, odbędą się 6, 7 i 8 maja o godz. 00
  7. 10 maja odbędzie się w Parczewie spotkanie rodzin. Zapisy chętnych w zakrystii.
  8. Zapowiedzi przedślubne: Paweł Sadło, kaw. Zam. na ul. Południowej par. tut. i Karolina Orzyłowska, panna z Radomyśli, par. Radomyśl, zap. II.; Kamil Jastrzębski, stanu wolnego zam w Siedlcach ul. Bajkowa par. tut. i Dominika Jastrzębska stanu wolnego zam w Siedlcach ul. Warszawska par. Bł. Meczenników Podl, zap. I; Tomasz Omilian, kaw. zam w Ełku, par. Ducha Świętego i Magdalena Próchnicka, panna zam. w Siedlcach, ul. Żwirowa , par. tut. zap I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
  • Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Agnieszka Dmowska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Na stronie internetowej parafii o: pielgrzymkach Sanktuariów Płn. Polski i zachodniej Europy zamieszczamy także intencje Mszy Świętych na najbliższy tydzień.