1. Dzisiaj: (26.III.) 5 niedz. WP; Ostatnia niedziela miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach; Jutrznia za zmarłych o godz. 8.35, to dzień Komunii św. Generalnej, Odpustu zupełnego Gorzkie Żale z nauką pasyjną o godz. 17.15 Po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy młodzież na konferencję. Nie będzie Adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej. Krucjata Różańcowa za Ojczyznę godz. 14.00 przy pomniku św. Jana Pawła II w centrum Siedlec. Po Mszy przed kaplicą możemy nabyć ostatnie Baranki Wielkanocne w cenie 10 zl i Paschaliki w cenie 20 i 30 zł.
 2. W poniedziałek Krąg Biblijny po Mszy Świętej o godz. 18.00
 3. W środę całodzienna adoracja Najświętszego. Sakramentu a po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo szkaplerzne.
 4. W czwartek (30 III) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 5. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec od godz. 17.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
 6. Za tydzień: (2.IV) Niedziela Męki Pańskiej, czyli Palmowa: procesja z palmami przed Mszą Świętą o godz. 12.00. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy Świętej. O godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; o godz. 16.50 Zmianka Kółek Różańcowych O 17.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Siedlecka droga krzyżowa o godz. 19.00 od katedry do kościoła św. Józefa. Zachęcamy do udziału przedstawicieli rodzin.
 7. Kancelaria: nieczynna w poniedziałek i piątek.
 8. Osoby, które odjęły Duchową Adopcję proszone są, aby wrzuciły w najbliższym czasie karteczkę z imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem Duchową Adopcja
 9. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, Palestyny i Jordanii, w terminie 13-23 września (obecnie nie obowiązują żadne obostrzenia ani limity). 11 dni, pełne wyżywienie, bez dodatkowych opłat suma 1300 dolarów (są teraz tanie) i 3000 zł. Potrzebny paszport, bez wpisów do krajów arabskich. Zachęcamy, więcej informacji na stronie.
 10. Wilno na Święta Miłosierdzia od 14 do 16.IV (550 zł) i 100 euro.
 11. Informacje na tablicy; Siedlecka Ekstremalna Droga Krzyżowa odbędzie się w piątek 31 III. Początek Msza Święta o godz. 20.00 w par. bł. Męczenników Podlaskich. Szczegóły Facebook; Droga Krzyżowa z muzyką Marcela Dupre – 1 IV katedra po Mszy św. o godz. 18.00; EDK Siedlce; Na spektakl „Pasja Chrystusa” – 3-5 kwietnia zapraszają rodzice uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej z ul. Sokołowskiej. Bilety na stronie CKiS, .
 12. W Echu Katolickim: Zachęcamy do czytania.
 13. Zapowiedzi przedślubne: Michał Karpiński, kawaler i Joanna Śpiewak, panna, oboje zamieszkali ul. Składowa, par. tut., zapow II. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 14. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice, niech Bóg błogosławi.