1. Dzisiaj (26.I), III niedz. zwykła; modlimy się za naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach: jutrznia za zmarłych o godz. 8.35, po Mszach Świętych puszka na Caritas; po Mszy Świętej o godz. 18.00 adoracja z modlitwą o uzdrowienie. Dzisiaj także Niedziela Słowa Bożego zachęcamy do zapoznania się z Listem Ojca Świętego Franciszka na naszej stronie internetowej oraz nabywania pomocy do rozważań Słowa Bożego w zakrystii.
 2. Na kolejny Krąg Biblijny zapraszamy stałych bywalców i nowych uczestników, w poniedziałek na godz. 19.00
 3. We wtorek (28.I) wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, doktora Kościoła, w piątek (31.I) św. Jana Bosko, kapłana
 4. Adoracja w środę przez cały dzień.
 5. W czwartek (30 II) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta z ofiarą na tacę. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 6. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec od godz. 17.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
 7. Za tydzień (2.II) święto ofiarowania Pańskiego: przynosimy na Msze Święte nasze gromnice: czyli specjalne świece, zapalane w momentach trudnych naszego życia, towarzyszące modlitwie do Chrystusa.. ; Dzień Życia Konsekrowanego (od zakonów po instytuty): taca na zakony klauzurowe diecezji: mamy ss. Benedyktynki Sakramentki i w Kodniu Karmelitanki Bose; niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich i spotkanie Kółek Różańcowych.
 8. Od 15 lutego wszyscy chętni będą mogli rozpocząć przygotowanie do osobistego poświęcenia się sercu Maryi trwającego 33 dni. Podejmujemy tę inicjatywę w związku z odwiedzinami obrazu Matki Bożej Różańcowej w naszych rodzinach. Proszę o nabywanie książeczek „33 dni. Ad Iesum Per Mariam”. Szczegóły za tydzień.
 9. Zakończyliśmy wizytę kolędową. Bóg zapłać za gościnne przyjęcie nas w waszych domach i poruszane sprawy. Podsumowanie kolędy w lutym.
 10. Kancelaria czynna w porządku zwykłym czyli od poniedziałku do piątku od godz. 16.30 do 17.30, w soboty od 8.00 do 9.00.
 11. Pielgrzymka do Włoch: 14-22 kwietnia, w roku 100-lecia urodzin Naszego Patrona Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II. W programie: Padwa, Loreto, Manopello, Lanciano, San Giovani Rotondo, Neapol: (ks. Dolindo, św. January), Cascia (św. Rita), Asyż. Cena 2600 zł + 50 Euro. Zapisy w zakrystii.
 12. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, zachęcamy do czytania.
 13. Za naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach: Wieczny odpoczynek.