1. Dzisiaj (25.X), (XXIX niedz zwykła) puszka na biednych i ubogich zbierana przez Caritas parafialną; niedziela modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach parafialnych, Jutrznia za zmarłych o godz. 8.30,; Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie po Mszy Świętej wieczorowej. Dzisiaj także marsz pokutny ulicami Siedlce, pocz. Godz. 14.00 przy pomniku św. Jana Pawła II.
 2. W poniedziałek: krąg biblijny w kaplicy; W środę Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, gł. Patronów diecezji, dzień imienin ks. kanonika Tadeusza Wasiluka, Msza Święta w jego intencji o godz. 18.00. W piątek i sobotę więcej spowiedników od 17.30 do 18.00. Zapraszamy by się wyspowiadać.
 3. W czwartek (29 X) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 4. Za tydzień (1.XI) uroczystość Wszystkich Świętych, obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. (spotkamy się z naszymi patronami poprzez obecność w relikwiach). Chrześcijanin wierzy we wstawiennictwo świętych, poznaje ich i podąża za dobrym przykładem. Msze Święte jak w każdą niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i 12.00 z procesją za zmarłych oraz o godz. 18.00. Od 1 do 8 listopada można codziennie zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować tylko za zmarłych. Nie ma zmianki Różańcowej.
 5. Moi drodzy korzystajmy z okazji, aby wziąć Kartki wspominkowe, przy drzwiach kaplicy. Można je także wydrukować z Internetu (FB i www). Link na stronie parafialnej. Przez cały tydzień podczas różańca o godz. 17.15 będziemy modlić się za zmarłych polecanych w ubiegłorocznych wypominkach. Rozkład ulic podany na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń. Przygotujmy groby naszych bliskich wcześniej, uczestniczmy w nabożeństwach na cmentarzu z wiarą w życie wieczne, aby je przyspieszyć przy Bogu dla naszych bliskich zmarłych i z rozsądkiem, aby nie zachorować na grypę.
 6. Kancelaria: nieczynna w poniedziałek, i czwartek; od wtorku do piątku od 16.30 do 17.30; w sobotę od 8.00 do 9.00. Możliwość złożenia ofiary za pomocą karty bankomatowej.
 7. Transmisje on-line Mszy Świętej dla chorych, starszych i z konieczności pozostających w domu w niedziele godz. 10.30; 12.00 i 18.00 oraz dni zwykłe w najbliższym czasie codziennie. Także transmisja z naszej kaplicy nabożeństwa różańcowego o godz. 17.15. Ks. biskup wydał dyspensę od obowiązku uczestniczenia we Mszy Świętej w niedziele i święta, ale korzystający z niej mają obowiązek uczestniczyć radio, telewizji lub Internecie: sposób: organizujemy ołtarzyk z krzyżem i obrazami koło monitora. wykonujemy wszystkie postawy i gesty jak podczas Mszy Świętej w kościele. Jeśli nie mamy grzechu ciężkiego, przyjmujemy Komunię Świętą duchową. Dla tych osób zachęta do uczestnictwa w dni zwykłe, gdy jest mniej osób.
 8. Kaplica otwarta każdego dnia od rana do wieczora (oprócz soboty od godz. 11.00), całodzienną adoracją w środę. W środy od godz. 15.30 do 16.30 możliwość przyjęcia Komunii Świętej i odbycia spowiedzi. Można także umówić się telefonicznie z każdym z księży w sprawie sakramentów. Numery telefonów podane na stronie i na FB.
 9. U nas w związku ze strefą czerwoną w kwestii przepisów nic się nie zmienia. Może być 40 osób w kaplicy, bez ograniczeń na zewnątrz w maseczkach i odległościach.
 10. Biblioteka czynna pod numerem telefonu: 515-700-586.
 11. Jeśli zostajemy w domu zachowujmy program pracy, modlitwy, odpoczynku, spotkań z bliskimi.
 12. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy;
 13. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Grzegorz Cicirko z os. Dreszera. Jemu i wszystkim zm. w ostatnim czasie – wieczny odpoczynek racz im dać Panie.