1. Dzisiaj (25 VIII), 21niedz. zwykła; ostatnia miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach, dołaczamy także tych, którzy zginęli w Tatrach: Jutrznia za zmarłych o godz. 8.30, Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie po Mszy Świętej wieczorowej. Rocznica śmierci bpa Wacława Skomoruchy.
 2. W poniedziałek urocz. NMP Częstochowskiej; We wtorek wspomn. Św. Moniki; w środę św. Augustyna, bpa; w czwartek wspomn. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela; w piątek przebicie serca św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
 3. Adoracja w środę przez cały dzień.
 4. Także w środę zapraszamy do pracy mężczyzn i kobiety z łopatami, szpadlami i grabkami.
 5. W czwartek (29 II) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta na którą będą zbierane ofiary na tacę. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 6. Za tydzień: 22 niedz zw; pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie; 80 roczn. wybuchu II wojny światowej – modlitwa za poległych w obronie Ojczyzny. Katechezy chrzcielne o godz 17.00 na salkach zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych.
 7. Proszę dzieci i młodzież aby pomyślały o spowiedzi przed rozpoczynającym się rokiem szkolnym.
 8. Bóg zapłać za ofiary z tygodnia w sumie 950 zł; Bóg zapłać za ofiary.
 9. Kancelaria czynna w porządku wakacyjnym codziennie od 8.00 do 9.00.
 10. Ostatnie dni na zapisy na Pielgrzymkę Kół Różańcowych do Leśnej Podlaskiej czyli do środy włącznie. Zapraszamy na wyjazd, w sobotę 31 sierpnia, z placu o godz. 8.00:
 11. Pielgrzymka do Medjugorie, w dniach 9-16 września, zwiedzanie Mostaru, Splitu; wyjazd nad morze, wodospady, modlitwa u Królowej Pokoju, wejście na górę [Kriżewacz] w dniu Podwyższenia Krzyża Świętego. Cena 550 zł (zapraszamy z zaliczką i z PESELEM do końca sierpnia) i 230 Euro. Wystarczy dowód osobisty. Zapisy w zakrystii.
 12. Wczoraj rozpoczęliśmy świętowanie i dziękczynienie za 5 lat istnienia parafii, Mszą świętą i festynem parafialnym. Otwarta została także wystawa 20 rocznicy wizyty Jana Pawła II w Siedlcach, którą można zwiedzać w niedziele po Mszach świętych przedpołudniowych. Dziękuję wszystkim którzy przynieśli fanty, ciasta, pomagali w organizacji festynu dorosłym i młodzieży, szczególnie naszej Caritas parafialnej, także scholii młodzieżówej oraz naszej obsłudze kościelnej.
 13. „Z okazji 20. rocznicy wizyty w Siedlcach Papieża Jana Pawła II Siedleckie Stowarzyszenie Literackie Witraż wraz Miejskim Ośrodkiem Kultury zapraszają w dzisiaj (w niedzielę 25.08) na plenerową imprezę poetycko-muzyczną pt. „Każdy ma swoje Westerplatte”. Odbędzie się ona w Parku Aleksandria o godzinie 16.00. Wstęp wolny. Szczegóły na plakatach.”
 14. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, a w nim: o cudach w kodeńskim sanktuarium, o wyj ściu z nałgu pornografii przez spowiedź; wspomnienie o księdzu, więżniu Dachau i budowniczym kościoła w Gręzówce. Zachęcamy do czytania.
 15. Za zmarłych polecanych w wypominkach i ofiary tragedii w Tatrach: wieczny odpoczynek racz im dać Panie.