1. Dzisiaj (25 czerwca) przeżywamy 12 niedzielę zwykłą, ostatnią miesiąca: modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach parafialnych.
 2. Nabożeństwo czerwcowe jest sprawowane po Mszy Świętej o godz. 18.00 w dni zwykłe, a w niedziele o godz. 17.40. Zachęcamy by śpiewać lub odmawiać litanię w domach i przy kapliczkach. Przy kapliczce na Bajkowej będzie litania tylko w niedziele o godz.19.00.
 3. We wtorek wspomn. MB Nieustającej Pomocy, w środę wspominamy św. Ireneusza, bpa i męczennika, w czwartek obchodzimy uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła, odpust dla noszących dewocjonalia poświęcone przez Ojca Świętego, Msze Święte o godz. 7.00, 9.00  i 18.00; W czwartek imieniny swoje obchodzi ks. Bp Piotr Sawczuk, polecajmy osobę Księdza Biskupa wstawiennictwu św. Patronów
 4. W poniedziałek Msza Święta dla przedszkola nr 9 i 21 o godz. 12.30. Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców. O godz. 18.00 Msza Święta w 15 rocznicę święceń księdza Mateusza Czubaka i jego kolegów.
 5. Zapraszamy do wysłuchania audycji o Pieszej Pielgrzymce Podlaskiej, a szczególnie Grupie Trójeczce, z którą będziemy pielgrzymować. Początek w Katolickim Radio Podlasie we wtorek o godz. 21.40.
 6. W środę cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.
 7. W czwartek (29 06) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 8. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec fatimski, z rozważaniami od godz. 17.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą, o godz. 18.00.
 9. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie; taca na budowę kościoła.
 10. Do grona kapłańskiego w naszej parafii decyzją ks. Biskupa Kazimierza dołącza od 1 lipca ks. Mariusz Rompa, kapłan po 2 latach kapłaństwa. Życzymy mu odnalezienia swego miejsca w naszej wspólnocie i proszę o ogarnięcie ks. Mariusza modlitwą.
 11. Kancelaria parafialna od środy będzie czynna w porządku wakacyjnym, czyli każdego dnia od 8.00 do 9.00 oprócz niedziel i uroczystości. W poniedziałek i wtorek oraz czwartek kancelaria nieczynna.
 12. Dziękuję tym, którzy zadbali o oprawę Mszy Świętych szkolnych na zakończenie roku. Jednocześnie przypominamy, że dobrze jest zacząć wakacje z czystym sumieniem, czyli po spowiedzi.
 13. Bóg zapłać za ofiary na budowę:. Bóg zapłać.
 14. Planujemy Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w 2018 r. w terminie 16-23 stycznia. Cena 2000 PLN (przy 45 osobach) plus 450 USD. Bez dopłat. Odwiedzimy wszystkie najważniejsze miejsca w Ziemi Świętej, hotele 3-gwiazdkowe, pokoje 2- osobowe, konieczny paszport, Więcej informacji na stronie internetowej parafii.
 15. Zapowiedzi przedślubne: Daniel Kąca i Nadia Kąca, cywilnie związani, zam. Grabianów, ul. Morelowa, oboje par. tut. zap. III, Łukasz Chodak, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Broniewskiego, par. św. Józefa i Diana Szwed, panna zam. w Siedlcach, ul. Żwirowa, par. tut, zap. III; Troć Mariusz, kaw. zam Siedlce ul. Porazińskiej, par. tut., i Domosud Emilia, panna z Łosic, ul. Prostej, par. Trójcy Świętej w Łosicach, zap. II; Bartosz Hryciuk, kaw. zam. ul. Partyzantów, Międzyrzec Podlaski, par. św. Józefa i Monika Piróg, panna. Zam. ul. Rakowicka, w Siedlcach, par. tut., zap. II. Kamil Celiński-Janowicz, kaw. zam. Siedlce, ul. Żwirowa i Anita Załęska, panna zam. Długołęka Wielka, par. św. Stanisława w Młynarzach, diec łomżyńskiej, zap. I.; Karol Ignut, kaw. zam. w Korczewie, ul. Norwida, par. Knychówek i Katarzyna Korycińska, panna, zam. Siedlce, ul. Dreszera, par. tut. zap. I., Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 16. Przy wyjściach z kościoła nowy numer „Echa katolickiego” w nim: Zachęcamy do czytania.
 17. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Jan Mańkowski, l. 67 z ul. Kopciuszka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.