1. Dzisiaj 26 niedziela zwykła, modlimy się za naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach parafialnych, zbiórka do puszek na ubogich oraz chorych na choroby nowotworowe prowadzona przez Caritas parafialną; Spotkanie Redakcji Pielgrzyma o godz. 15.00 na plebanii; spotkanie z kandydatami do sakramentu Bierzmowania o godz. 16.00 w kaplicy; ostatnia katecheza chrzcielna o godz. 17.00 na salkach nad kaplicą; otwarte modlitewne spotkanie Odnowy w Duchu Świętym o godz. 19.00 w kaplicy;
 2. W poniedziałek wspomn. NMP Leśniańskiej, we wtorek św. Wincentego a Paulo, kapłana; w środę św. Wacława, męczennika; w czwartek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; w piątek wspomn. św. Hieronima, kapłana i dra Kościoła; w sobotę św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i dra Kościoła.
 3. Od 27 do 29 września (wtorek do czwartku) o godz. 17.45 odbędzie się w naszej parafii Triduum modlitw i konferencji głoszonych przez zaproszonych gości o i w intencji rodzin. Zapraszamy małżonków, którzy chcą odświeżyć swoją miłość, na nowo przeżywać małżeństwo w świetle wiary, modlić się za siebie i dzieci. M. in. Konferencja małżeństwo pomysł Pana Boga, świadectwa małżonków. Spotkania rozpoczynają się od Koronki do miłosierdzia Bożego. Udział w każdym ze spotkań będzie zaliczony, jako skupienie dla narzeczonych, zapraszamy kandydatów do sakramentu małżeństwa.
 4. Młodzież gimnazjalną i starsze klasy podstawówki chętną do zbiórki żywności przy supermarketach w dniach 30 IX i 1 X zapraszamy na krótkie spotkanie informacyjne i w celu zapisania się w czwartek na godz. 17.00 do kaplicy.
 5. Za tydzień (2 X) pierwsza niedziela miesiąca: Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 8.40;  wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmianka Kółek Różańcowych po sumie  taca wyjątkowo na Caritas diecezjalną; 2 X odpust w par św. Teresy o godz. 12.00.; o godz. 16.00 Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej z rodzicami (konferencja dla rodziców i poświęcenie różańców); o godz. 17.00 pierwsza z 8 katechez przedmałżeńskich. Terminy na tablicy ogłoszeń.
 6. Bóg zapłać za ofiary na budowę: po 1000 zł z ul. Miłej i Jordana, 700 zł z ul. Kokosowej, po 500 zł z ul. Składowej 2x, 400 zł z ul. Bajkowej, 300 zł z ul. Rakowieckiej, 250 zł z ul. Jasnej, po 200 zł z ul. Hozera, Morcinka, Rakowieckiej, Wiejskiej, Porazińskiej, Łukowskiej, Morelowej; po 100 zł z ul. Dreszera, z Rakowca, Żwirowej, Jasnej, Morcinka, Kopciuszka, i Kościuszki, po 50 zł z ul. Rakowieckiej, Dreszera
 7. Sobota pierwsza miesiąca, czuwanie pierwszosobotnie od godz. 17.00 nabożeństwo Różańcowe od godz. 17.15, na które serdecznie zapraszamy przez cały październik zarówno starszych jak i dzieci. Apeluję, aby rodzice i dziadkowie przyprowadzili dzieci, co będzie wypełnianiem obowiązku przekazu wiary.
 8. 1 X o godz. 19.00 na plebanię zapraszam Radę Ekonomiczną
 9. 1 października organizowana jest pielgrzymka prawników na Jasną Górę. Szczegóły na plakacie.
 10. 2 października organizujemy pielgrzymkę mężczyzn do Pratulina, na 20 lecie beatyfikacji Wincentego Lewoniuka i towarzyszy, aby umocnić ducha męstwa i miłosierdzia. Zapraszam szczególnie wszystkich Panów w dowolnym wieku, wyjazd 8.30 spod kaplicy. Zapisy w zakrystii.
 11. 15 października zapraszamy na zjazd kobiet katolickich w Częstochowie. Wyjazd z Siedlec o godz. 5.00. Zapisy i kontakt w zakrystii.
 12. Pielgrzymka do Sokółki wyjeżdża we wtorek (27.IX) o godz. 5.00 spod naszej kaplicy.
 13. Zapowiedzi przedślubne: Grzegorz Gil, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Miła, par. tut., i Aneta Rybałtowska, panna zam. w Lubowiczu, par. Ostrożany – zap. trzecia; Artur Piotr Śledziewski, kaw. zam. Siedlce, ul. Myśliwska, par. św. Teresy i Elżbieta Kujawiak, panna. Zam. w Siedlcach ul. Liliowa, par. tut. zapow. druga; Zbigniew Franciszek Grochowski, kaw. zam. w Zdanach par. Zbuczyn i Ewa Rosa, panna zam. w Siedlcach ul. Miła par. tut., zapow. Druga; Przemysław Demiańczuk, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Wiejska par. tut., i Agnieszka Stryjek, panna zam. w Ogrodnikach diec. drohiczyńska zap. pierwsza. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami zobowiązany jest zgłosić do kancelarii parafialnej. Kandydatów do małżeństwa ogarniajmy naszą modlitwą.
 14. Do nabycia prasa katolicka – Echo Katolickie, w którym m.in.: z kartki
 15. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Stanisław Jankowski, l. 79 z ul. Południowej i Krystyna Chwedoruk, l. 86 z ul. Korczaka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.