1. Dzisiaj (25.IV), IV niedz. wielkanocna – rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania: z Listu rektora WSD Diecezji Siedleckiej ks. dra Piotra Paćkowskiego: „Aby osób obdarzonych tą łaską nie zabrakło, a ci, którzy tę łaskę noszą w swoim sercu, by nosili ją z godnością i owocnie. Dziękujmy za to wybranie, za to zaufanie, za ten ogromny dar, za ten słodki krzyż bycia pasterzem i pomocnikiem Dobrego Pasterza. Oby powołanym nigdy nie zabrakło wiary, odwagi i męstwa, by swoim życiem pozwalać innym usłyszeć głos Chrystusa, jedynego Dobrego Pasterza”
 2. Dzisiaj (25.IV), Ostatnia niedziela miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach: Jutrznia za zmarłych o godz. 8.30, Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie po Mszy Świętej wieczorowej. Po Mszach Świętych puszka na potrzebujących zbierana przez Caritas Parafialną.
 3. Krąg biblijny w poniedziałek po Mszy Świętej o godz., 18.00 (czyli ok. 18.40) na salkach.
 4. Zapraszamy nasz Zespół Caritas i wszystkich podopiecznych Punktu Charytatywnego na Mszę Świętą w ich intencji w środę na godz. 18.00.
 5. W środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Środa, piątek i sobota są dniami umartwienia, jałmużny i troski o potrzebujących oraz zachęty postu za grzechy.
 6. W czwartek (29.IV) obchodzimy święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy; w sobotę (1 V) wspomn. św. Józefa , rzemieślnika – odpust w par. św. Józefa w Siedlcach o godz. 13.00
 7. W czwartek (29 IV) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 8. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec od godz. 17.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
 9. Za tydzień (2.V), niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich i zmianka Kółek Różańcowych
 10. Modlitwie polecamy dzieci kl. III i ich rodziców, przygotowujące się przyjęcia I Komunii Świętej.
 11. W tym tygodniu kancelaria nieczynna w poniedziałek.
 12. Najbliższe katechezy dla rodziców i chrzestnych odbędą się 15 i 16 maja. Kolejne katechezy przedmałżeńskie rozpoczną się 8 maja o godz. 19.00
 13. Zapowiedzi przedślubne: Hubert Bednarczyk, kawaler, par. tut., i Agnieszka Cieśla, panna, z par. św. Zygmunta w Warszawie zapow. III; Mariusz Paweł Mularczyk, kawaler, par. Wodynie i Kinga Klaudia Ciszkowska, panna, par. Tut., zapow. III; Ilona Kinga Pawluk, par. tut, i Ernest Jankowski, kawaler, par. Boże Ciała w Siedlcach, zapow. III. Damian Ostojski, kaw. z par. tut., i Anna Agnieszka Chodowiec, panna z par. św. Teresy w Siedlcach, zapow. II; Jarosław Gochnio, stanu wolnego i Paulina Bogucka, panna, obydwoje z par. katedralnej w Siedlcach, zapow. II. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 14. Echo Katolickie a w nim: O popularności kręgów biblijnych, Formacja dla Żywego Różańca oraz Akcji Katolickiej Zachęcamy do czytania.
 15. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana: śp. Wanda Kapuścińska, l. 70 z os. Hozera; a także śp. Hanna Flisiuk, z ul. Radzyńskiej, pogrzeb we wtorek o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

W dzień swoich imienin pragnę wyrazić Bogu wdzięczność za życie i powołanie, a Wam moi drodzy za ofiarowane Msze Święte, modlitwę i życzenia. Przy tej okazji pragnę poinformować, że obroniłem tytuł dra teologii z nauczania o kapłaństwa naszego świętego Patrona, i też podziękować Bogu za okoliczności, a ludziom za mobilizację, modlitwę i umożliwianie pisania. Efektem myślę, będzie lepsze szerzenie nauczania św. Jana Pawła II oraz … więcej czasu dla parafian i organizację budowy kościoła.