1. Dzisiaj (24.XI): urocz. Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata; po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do NSPJ i akt poświęcenia Chrystusowi. katechezy chrzcielne dla rodziców i chrzestnych o godz. 17.00. Modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach we Mszy Świętej, czytając wypominki oraz jutrznią o godz. 8.40.
 2. Dzisiaj także poświęcenie opłatków, które Radni Duszpasterscy będą mogli odbierać od czwartku z zakrystii. Przyjmijmy ich chętnie. Bóg zapłać Radnym Duszpasterskim i młodzieży KSM za pomoc przy składaniu opłatków.
 3. Nasz chór młodzieży nagrał płytę z kolędami. Będziemy mogli je nabyć dzisiaj po Mszach Świętych, nas a także w katedrze.
 4. W poniedz. wspomn. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i Męczennicy – patronki kolejarzy; w sobotę święto św. Andrzeja, Apostoła. Zabawy kończymy o północy.
 5. W czwartek (28 XI) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 6. Za tydzień (1.XII): Rozpoczyna się Adwent – i nowy rok Duszpasterski poświęcony Eucharystii przeżywany pod hasłem: Wielka Tajemnica Wiary. 1 XII gościć będziemy także Misjonarza Krwi Chrystusa, który zechce przybliżyć nas do tej obecności Chrystusa. Rekolekcje parafialne zawsze od 2 niedzieli Adwentu czyli od 8 grudnia. Poprowadzi je misjonarz z Ukrainy, odnowiciel sanktuarium w Latyczowie ks. Adam Przywuski. 1 niedz miesiąca, Adoracja dla wszystkich po sumie, a następnie zmianka dla Kół Różańcowych.
 7. Bóg zapłać za ofiary w sumie 1850 zł.
 8. W piątek i w sobotę będą zbierane dobrowolne dary przy wejściach do supermarketów. Młodzież wrażliwą i chętną do pomocy, w tym ze Szkolnego Koła Caritas zapraszam na zbiórkę i zapisy w czwartek 28 XI na godz. 17.00 na salki.
 9. Wydział Duszpasterski naszej Kurii zachęca do obejrzenia filmu „Nieplanowane”.
 10. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 11. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, a w nim: Zachęcamy do czytania.
 12. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Janusz Bieniak, l. 71, z ul. Hozera, Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.